Відобразити як Таблиця Список

18 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
 1. Органічний Вітамін K2 120мкг, Source of Life Garden, Natures Plus, 60 гелевих капсул
  Артикул: NTP30737
  Спеціальна ціна 351 грн. Звичайна ціна 413 грн.
  В наявності
 2. Натуральний Вітамін К2, Solgar, Naturally Sourced Vitamin K2, 100 мкг, 50 вегетаріанських капсул
  Артикул: SOL03603
  Спеціальна ціна 429 грн. Звичайна ціна 477 грн.
  Під замовлення
Відобразити як Таблиця Список

18 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Вітамін К: біологічні властивості і вплив на організм

Вітамін К відноситься до групи жиророзчинних вітамінів. Головне властивість вітаміну К регуляція згортання крові, зупинка кровотеч.


Група вітамінів К складається з трьох елементів. Вітаміни К1 (филлохинон) і К2 (менахінон) зустрічаються в природі, а вітамін К3 був синтезований.


 • Вітамін К1 (филлохинон) це один з продуктів фотосинтезу, який людина отримує з їжею

 • Вітамін К2 (менахінон) це вітамін, який наш організм виробляє самостійно. Він формується в товстій кишці завдяки роботі бактерій

 • Вітамін К3 (менадион) синтетичний вітамін, який був створений з метою зміцнення організму під час хвороб, коли людина страждає від гіповітамінозу вітаміну К.


Позитивний вплив від застосування вітаміну К

Вітамін К вкрай необхідний нашому організму за рядом причин:


 • Без цього вітаміну не може ефективно функціонувати не тільки кров, але ще такі органи, як нирки і печінка. Головною функцією вітаміну К є очищення організму від токсинів і блокування їх накопичення

 • Вітамін К піклується про серце. Цей вітамін не дозволяє судинам засмічуватись і закупорюватися, запобігаючи тим самим ризику інфаркту або геморагічного інсульту

 • Застосування вітаміну К має позитивний вплив на роботу мозку. Ця група вітамінів покращує пам'ять, допомагає в боротьбі з синдромом Альцгеймера і амнезією

 • Вітамін К уповільнює процес старіння і сприяє регенерації шкіри

 • Бере участь у метаболізмі кісток, а тому необхідний новонародженим


Таким чином, щоденне вживання вітаміну К необхідно людям будь-якого віку.


Добова потреба організму в застосуванні вітаміну К

Норма застосування вітаміну К для різних вікових груп така:


 • Діти до трьох років - 30 мкг

 • Діти від 4 до 8 років - 50-55 мкг

 • Діти до 13 років - 60 мкг

 • Підлітки до 18 років - 75 мкг

 • Дорослі: чоловіки - 120 мкг, жінки - 90 мкг


Таким чином, щоб задовольняти потребу в застосуванні вітаміну К, потрібно або дотримуватися натурального збалансованого раціону, або приймати синтезований вітамін К.


Синтезований вітамін К можна купити в аптеці або замовити в інтернет-магазині. Кращий інтернет-магазин натуральних вітамінів в Києві — це, безумовно, Vita World. Ми завжди раді допомогти вам вибрати все найкраще за найкращими цінами!


Натуральні джерела вітаміну К

Як ми з'ясували раніше, в продуктах харчування можна відшукати тільки вітамін К1 (филлохинон) і К2 (менахінон). Вітамін К3 вимагає додаткового застосування.


Корисні речовини вітаміну К можна знайти в зелених овочах. Вони особливо багаті вітаміном К1 філлохиноном. Брокколі, петрушка, зелена цибуля, шпинат все це надійні джерела філлохинону.


Речовини вітаміну К2 в більшій мірі містяться в молочних продуктах і м'ясі.


Оптимізувати застосування вітаміну К можна за допомогою натуральних добавок. Вони можуть складатися з одного компонента (наприклад, філлохинону), або бути багатокомпонентними. Їх можна купити в нашому інтернет-магазині Vita World за найкращими у Києві цінами!


Ознаки гіповітамінозу вітаміну К

Дефіцит вітаміну К в організмі несе серйозні наслідки. Найбільш очевидна проблема, викликана гіповітамінозом цієї речовини погане згортання крові, регулярні кровотечі від будь-яких подряпин і порізів. Виявлення цих симптомів у себе це надійне показання до прийому вітаміну К!


До інших симптомів можна віднести наступні:

 • захворювання ясен

 • кровотечі шлунково-кишкового тракту і збільшення органів

 • затяжні і рясні менструації

 • захворювання сечостатевої системи, які проявляються з кров'ю у сечі


Особливо гостро гіповітаміноз вітаміну К відчувають новонароджені діти і немовлята. Тривалий дефіцит вітаміну К може призвести до розвитку різних захворювань. Наприклад, геморагічного синдрому, при якому виробляється схильність до кровоточивості слизових оболонок.


Синтетичний вітамін К: особливості та користь

Незважаючи на досить великий список натуральних джерел вітаміну К, з ними в наш організм надходить мізерна кількість необхідних речовин. Навіть якщо вам вдається дотримуватися добової норми вітаміну К, це не гарантує того, що гіповітаміноз вас не наздожене.


Оскільки вітамін К є жиророзчинним вітаміном, значить, будь-який збій органів шлунково-кишкового тракту може перешкоджати його всмоктуванню. Також відомо, що вітаміни А і Е перешкоджають вітаміну К абсорбуватися організмом.


Таким чином, є сенс в застосуванні синтетичного вітаміну К. Його можна купити в формі препарату в таблетках або капсулах і приймати щодня. Препарати на основі вітамінів корисні та ефективні для організму.


Кілька аргументів на користь синтетичного вітаміну К:

 • легкий в застосуванні

 • вживання гарантує ефект, оскільки всі корисні речовини точно абсорбуються

 • зручна форма прийому: таблетки, капсули, ампули

 • доступна ціна

 • можна приймати точково: тільки вітамін К1 (филлохинон) або всю групу вітамінів відразу

 • практично немає протипоказань


Де купити вітамін К в Києві за найкращими цінами?

Кращий інтернет-магазин натуральних препаратів в Києві це Vita World! У нас ви можете купити найефективніші вітаміни, вживання яких дасть відчутний результат!


У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент синтезованого вітаміну К за доступними цінами і в усіх формах. Таблетки, ампули або капсули у нас знайдеться все!


В Vita World ви знайдете вітаміни таких брендів: Now Foods, New Chapter, Natures Plus, Source Naturals та безлічі інших! Ці виробники давно зробили собі ім'я в США. Тепер і ви маєте можливість їх випробувати!Back to Top