Відобразити як Таблиця Список

11 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
 1. Пляшка для Води, Optimum Nutrition Water Bottle Hydrator, 2.2 л.
  Артикул: 01059
  Знятий з виробництва
 2. Пляшка для Води, Olimp Water Bottle, 1100 мл
  Артикул: 01063
  Знятий з виробництва
 3. Пляшка для Води, Universal Nutrition Water Bottle Animal, 1.9 л
  Артикул: 01061
  Знятий з виробництва
Відобразити як Таблиця Список

11 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Аксесуари для спортивного харчування - необхідність чи надмірність?

Популяризація здорового способу життя в усьому світі з кожним роком набирає обертів. Заняття спортом допомагають підтримувати хорошу фізичну форму, сприяють профілактиці багатьох захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судинної, вегетативної систем, покращує витривалість і опірність організму до простудних захворювань. Як наслідок необхідно отримувати з їжі всі необхідні для підтримки енергії корисні речовини. Не завжди вони надходять в достатній кількості, тому люди, які активно займаються спортом, приймають додаткові харчові добавки.

Найбільш популярні види спортивного харчування - протеїн, гейнер і креатин, формою випуску яких є порошок. Щоб приготувати поживний коктейль, використовують спеціальні пристосування - шейкери для протеїну та інших видів спортивного харчування. Шейкер ідеально підходить для тренувань, замовити його можна через інтернет, в ньому зручно змішувати протеїн, гейнер та інші види спортивного харчування.

Види аксесуарів для спортивного харчування

Крім шейкерів, виробники пропонують і інші різновиди пристосувань для поживних добавок або вітамінів. До них відносяться:

 • Пляшка для води - вона не розрахована на коктейлі з протеїну, краще застосовувати її за призначенням і заливати виключно чисту питну воду. Завдяки широкому вибору подібних виробів, можна підібрати відповідний обсяг і контролювати точну норму прийому рідини на добу.
 • Організатор для таблеток - продумана конструкція цього пристосування дозволяє максимально функціонально розташувати всі вітамінні добавки в капсулах або таблетках по окремих осередках. При цьому виключається невідповідність, так як на фронтальній стороні є спеціальні позначення.

Перш ніж купити шейкер для протеїну або пляшку для спорту, необхідно визначитися з призначенням аксесуара. У цьому випадку він дійсно буде корисним пристосуванням для зручного прийому корисних харчових добавок. Замовити протеїновий шейкер або інший корисний аксесуар для спортивного харчування в будь-який зручний час можна на сайті інтернет-магазину VITAWORLD.

Від чого залежить ціна шейкера для спортивного харчування?

Всі протеїнові ємності можуть бути як однокамерними, так і багатокамерними. Чим більше стакан для протеїну має відсіків, тим він більш функціональний, і, відповідно, вартість такого шейкера буде вище. Краще вибирати вироби з якісного харчового пластику, не має сторонніх запахів, або міцного металу. Для зручності розчинення порошків, на склянці повинна бути мірна шкала, оптимальний обсяг для таких пристосувань - 700 мл, цього достатньо для приготування стандартного коктейлю.

Шейкер для спортивного харчування, в тому числі і протеїну, купити який можна на сайті vitaworld.com.ua, допоможе приймати спортивне харчування вчасно, ціна товару залежить від його характеристик. У нас також можна придбати якісні харчові добавки, вітаміни і мінеральні комплекси для поповнення запасів і підтримки організму у відмінній формі. На сайті представлена продукція найкращих світових виробників, ми гарантуємо бездоганну якість будь-якого товару.

Back to Top