Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 27

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
  1. Лецитин 1200мг, Lecithin, Now Foods, 400 желатинових капсул
    Артикул: NF2214
    Знятий з виробництва
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 27

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Добавка лецитин - базовий компонент для підтримки здоров'я

Лецитин є жироподібною органічною речовиною. Такий компонент, як будівельний елемент для оболонок клітин організму людини, незамінний для головного мозку, печінки і нервової системи. Застосовують лецитин як для підтримки здоров'я дорослої людини, так і для повноцінного розвитку організму підлітка. Для регуляції обміну ліпідів і нормалізації холестерину лецитин також грає важливу роль. Приймати таку речовину можна з натуральних продуктів і в якості харчових добавок. Щоденний раціон людини повинен включати рибу, курячі яйця, кукурудзу, соєві боби - одні з головних джерел лецитину.

 

Лецитин - добавка, завдяки якій значно поліпшується стан людини в цілому. У кожній клітині організму виробляється лецитин, але при рівні холестерину в крові, що явно відрізняється від нормальних показників, рекомендується купити лецитин в капсулах. Для людей з хронічними захворюваннями внутрішніх органів і надлишком холестерину вживати препарати з лецитином слід на регулярній основі, попередньо проконсультувавшись із сімейним лікарем.

 

Види і характеристики лецитину

Лецитин на 75% складається з фосфоліпідів, що відповідають за структурну будову мембран клітин організму. На сьогоднішній день таку речовину можна отримати з сої або насіння соняшнику. Люди, які намагаються уникнути споживання продуктів з генно-модифікованими організмами, віддають перевагу порошку і рідкій формі лецитину із соняшнику. Для обробки насіння рослини застосовуються м'які процеси переробки, без залучення агресивних хімічних речовин. Соєвий лецитин, ціна якого значно менше, часто випускається у вигляді гранульованих капсул.

 

Головні функції роботи молекул фосфоліпідів:

 

покращують процес вигодовування грудьми;

регулюють травлення;

знижують рівень холестерину (особливо соєвий лецитин);

нормалізують роботу серцево-судинної системи.

 

Лецитин, як сильний антиоксидант, виводить з організму людини токсичні речовини. Від нестачі такої речовини в першу чергу страждає нервова система, що може призвести до безсоння, погіршенням пам'яті, зниженням уваги і невпинної зміни настрою людей. Недостатня кількість лецитину, який надходить з продуктів харчування, призводить до проблем в роботі шлунково-кишкового тракту (здуття живота, часті проноси та інші).

 

Придбання якісного лецитину

Купити лецитин в капсулах можливо в інтернет-магазині Vita World (Україна, Київ). Інтернет-майданчик співпрацює з брендовими, якісними виробниками і є офіційним дистриб'ютором в Україні. БАД (добавка) лецитин і безліч інших вітамінних комплексів для здоров'я можна купити в містах Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ та інших з доставкою Новою Поштою по всій території України. Лецитин і препарати Лецитину, ціна яких на сайті Vita World досить доступна, представлені в таблетках, гранулах, порошку, ампулах і зроблені з соєвих бобів (рослинне походження).

Back to Top