Відобразити як Таблиця Список

18 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
 1. Протеїн Whey Gold, Смак Ванілі, Ultimate Nutrition, 2 фунти (907 гр)
  Артикул: 37351
  Знятий з виробництва
 2. Конопляний Протеїн, Hemp Protein, Nutiva, 851 гр
  Артикул: NUT10338
  Цена 1120 грн.
  Під замовлення (доставка 7-10 днів)
Відобразити як Таблиця Список

18 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Білкові суміші - різновиди і переваги

Здоровий спосіб життя щороку приваблює все більше людей. Щоб отримати фігуру своєї мрії, вони скуповують абонементи в тренажерний зал. Здорове харчування, регулярні заняття спортом, дотримання режиму - іноді цього стає недостатньо. В такому випадку слід звернути увагу на спортивне харчування, а саме на білок і протеїн.

У спеціалізованих магазинах можна купити білкові добавки (протеїни) для набору м'язової маси. Спортивне харчування, до складу якого входить протеїн, призначений для набору маси, але робити це правильно можна тільки при постійному відвідуванні тренувань. Білок можна отримати з продуктів харчування, але, щоб приймати чистий натуральний протеїн в потрібному дозуванні, досить купити спеціальну добавку.

 

Яким буває спортивний білок (протеїн)?

Сухий білок для м'язів спортсмену потрібен в більшому обсязі, ніж звичайній людині. Він необхідний для того, що наростити загальну вагу, в тому числі і м'язову масу. Спеціальні протеїни для росту м'язів дуже зручні тим, що їх досить змішати з будь-якою рідиною, щоб енергетичний напій був готовий. Слід враховувати, що спортивні протеїни можуть мати рослинне і тваринне походження. Білок в порошку може бути:

Сироватковим. Для його виробництва використовуються глобулярні білки молочної сироватки. Він легко засвоюється і спокійно поєднується з різними компонентами. Склад такого білка по амінокислотам схожий на м'язи людини. Подібний протеїн незамінний в тому випадку, якщо потрібно набрати м'язову масу, схуднути, поліпшити витривалість і зробити сушку.

Казеїновим. Молочний білок в шлунку стає згустком, повільно розщеплюється. Його основна перевага полягає в повільному вивільненні амінокислот в кров. В результаті корисні речовини засвоюються м'язами, але при цьому він не захоплює жирову тканину. Казеїновий білок необхідний для схуднення і сушки, він допомагає максимально спалити жир і в той же час набрати м'язову масу.

Молочним. Складається з сироваткового і казеїнового білка. Слід враховувати, що в складі є лактат, через якого у сприйнятливих людей може початися діарея. Засвоєння протеїну відбувається повільно, але комплекс рекомендується для схуднення. Купити подібний протеїновий коктейль слід також для набору м'язової маси.

Яєчним. У такому випадку для отримання протеїну використовуються яєчні білки. До їх складу входить альбумін, за амінокислотним складом максимально близький до тканини м'язів. Цей універсальний протеїн призначений, щоб набрати масу, поліпшити силові показники, схуднути і просушити тіло.

Яловичим. Для отримання такого протеїну з червоного м'яса використовується ультраконцентрація. Коли відбувається переробка м'яса, з нього видаляється жир і холестерин. Такий білок багатий натуральним креатином, його рекомендують застосовувати в тому випадку, якщо у людини непереносимість глютену і лактози. Подібний білок для росту м'язів спортсменів можна купити для того, щоб набрати суху м'язову масу і розвинути силові показники.

Соєвим. Харчова добавка заснована на соєвому борошні, концентраті або ізоляти. Завдяки добавці знижується рівень холестерину, в ній також є мікроелементи і вітаміни. Через повільне всмоктування соєвого протеїну в шлунково-кишковому тракті подібний білок не рекомендується використовувати в якості основного для набору маси.

Також можна купити комплексний протеїн, який представлений у вигляді спортивного харчування, що складається з декількох видів білків. Їх підбирають, щоб отримати максимальне значення амінокислот в крові через три-чотири години після вживання коктейлю.

Перед тим, як оформити замовлення на протеїн в порошку, слід пам'ятати, що існують добавки у вигляді протеїнових коктейлів і панкейки, їх можна купити за прийнятною ціною для набору м'язової маси і ваги. Потрібно підбирати те спортивне харчування, яке буде оптимальним по співвідношенню компонентів, якщо в цьому немає досвіду - необхідно звернутися до фахівців.

 

Де краще замовити і купити протеїн для набору маси тіла і росту м'язів в Україні та Києві?

Протеїни, як і будь-яке спортивне харчування, потрібно купувати у надійного продавця. Вартість протеїну в Україні залежить від виробника, бренду. Важливо враховувати, для яких цілей призначена добавка. Перед її прийомом обов'язково потрібно проконсультуватися з фахівцем, який не тільки з'ясує, що потрібно застосовувати, але і підкаже, які спортивні добавки можна поєднувати між собою. Ціни на протеїн в Україні можуть помітно відрізнятися, тому важливо вибирати постачальника, який може запропонувати прийнятну вартість і відмінну якість.

Одним з надійних продавців є сайт vitaworld.com.ua. В інтернет-магазині можна замовити і купити онлайн (online) американський комплексний протеїн для набору м'язової маси за приємною ціною з доставкою спортивного харчування (спортпіта) по всій Україні: Київ, Вінниця, Дніпро (Дніпропетровськ), Житомир, Кременчук, Кривий Ріг, Миколаїв. Всі питання, що цікавлять можна обговорити з менеджером по телефону, вказаному на сайті. Заявки обробляються оперативно, товар доставляється протягом декількох робочих днів, тривалість залежить від віддаленості покупця. Слід врахувати, що доставка розраховується і оплачується окремо.

Back to Top