Відобразити як Таблиця Список

16 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
 1. Хром GTF 200мкг, ChromeMate, Source Naturals, 240 таблеток
  Артикул: SN0107
  Спеціальна ціна Цена 366 грн. Звичайна ціна Цена 430 грн.
  В наявності
 2. Ванадій з Хромом, Source Naturals, 90 таблеток
  Артикул: SN1835
  Цена 223 грн.
  Під замовлення (доставка 7-10 днів)
 3. Хром Піколінат 200мкг, Ultimate Nutrition, 100 капсул
  Артикул: 491
  Знятий з виробництва
 4. Хром Піколінат 200мкг, Natures Plus, 90 таблеток
  Артикул: NTP3486
  Знятий з виробництва
Відобразити як Таблиця Список

16 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Хром - це мінерал, який в невеликій кількості міститься в організмі людини, концентруючись в нирках, печінці, щитовидці, кісткових тканинах і хрящах. Вміст хрому в цих органах коливається від 1 до 6 мг.

Він є життєво важливим мікроелементом. Завдяки йому відбувається вуглеводний обмін в організмі, синтезуються жирні кислоти, білок, холестерин.

Також до корисних властивостей відносяться:

метаболізм глюкози: нарівні із забезпеченням вуглеводного обміну, ця біологічна властивість хрому вважається найважливішою. Вважається, що хром повністю контролює процес засвоєння глюкози і перетворення її в енергію, а також знижує вміст цукру в крові. Взаємодіючи з інсуліном, він стимулює вироблення білка. Завдяки цій властивості, цей мікроелемент часто використовують в лікуванні діабету другого типу, а також в якості профілактичного препарату

генетична пам'ять: забезпечує цілісність кислот РНК і ДНК, відповідає за передачу генетичної інформації

нормалізація рівня холестерину: бере участь в жировому обміні в тілі людини, а тому працює на зниження рівень холестерину

перешкоджає ожирінню і підвищує працездатність: оскільки хром бере участь в ліпідному обміні, він здатний знижувати рівень жиру, тим самим перешкоджаючи розвитку ожиріння і активуючи зниження ваги. Також хром активно використовують спортсмени у важкій атлетиці та інших активних силових видах спорту, тому що цей мікроелемент підвищує витривалість, фізичну силу і дозволяє швидше набирати м'язову масу

Добова норма споживання

Вище ми говорили, що в тілі людини міститься від 1 до 6 мг хрому. Щодня людина повинна споживати ще 50-250 мкг. Норма вживання цього елемента залежить від індивідуальних потреб організму, стану здоров'я, наявності хронічних захворювань, способу життя.

Для деяких дорослих людей 25-35 мкг хрому буде достатньою кількістю. Для деяких - 150-200 мкг. В умовах важкої фізичної праці, активних спортивних навантажень, постійні стреси, пошкоджень, вагітності, інфекційних захворювань організму потрібно більше цього мікроелемента.

Недолік може проявитися з кількох причин (крім банального поганого раціону, багатого простими вуглеводами). Серед них: порушення метаболізму хрому і його незасвоєння, активне виведення мікроелемента разом з сечею, що часто буває наслідком активних спортивних навантажень (особливо актуально для спортсменів), зниження вмісту елемента в крові після операцій, перенесених інфекцій і вірусів.

Дефіцит хрому, який стає все більш поширеним, небезпечний для здоров'я людини по ряду причин.

Де купити якісні дитячі добавки в Україні та Києві?

Якісні дитячі харчові добавки, БАДи, мультивітаміни і мультімінерали можна купити на сайті інтернет магазину Vita World.

Наш асортимент дуже широкий. На нашому сайті Ви знайдете натуральні харчові добавки від американських брендів Natures Plus, Source Naturals, Bluebonnet Nutrition, Now Foods, Solgar, Doctor`s Best, Carlson, Erbenobili і безлічі інших.

Back to Top