Відобразити як Таблиця Список

9 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

9 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Біологічні властивості хрому

Хром — це мінерал, який в невеликій кількості міститься в організмі людини, концентруючись в нирках, печінці, щитовидці, кісткових тканинах і хрящах. Зміст хрому в цих органах коливається від 1 до 6 мг.

 

Хром є життєво важливим мікроелементом. Завдяки йому відбувається вуглеводний обмін в організмі, синтезуються жирні кислоти, білок, холестерин.

 

Також до корисних властивостей відносяться:

  • метаболізм глюкози: нарівні із забезпеченням вуглеводного обміну, ця біологічна властивість хрому вважається найважливішою. Вважається, що хром повністю контролює процес засвоєння глюкози і перетворення її на енергію, а також знижує вміст цукру в крові. Взаємодіючи з інсуліном, він стимулює вироблення білка. Завдяки цій властивості, цей мікроелемент широко використовують в лікуванні діабету другого типу, а також в якості профілактичного препарату

 

  • генетична пам'ять: забезпечує цілісність кислот РНК і ДНК, відповідає за передачу генетичної інформації

 

  • нормалізація рівня холестерину: бере участь в жировому обміні в тілі людини, а тому працює на зниження рівень холестерину

 

  • перешкоджає ожирінню та підвищує працездатність: оскільки хром бере участь в ліпідному обміні, він здатний знижувати рівень жиру, тим самим перешкоджаючи розвитку ожиріння і активуючи зниження ваги. Також хром активно використовують спортсмени у важкій атлетиці та інших активних силових видах спорту, тому що цей мікроелемент підвищує витривалість, фізичну силу і дозволяє швидше набирати м'язову масу

 

Добова норма споживання хрому

Вище ми говорили, що в тілі людини міститься від 1 до 6 мг хрому. Щодня людина повинна споживати ще 50-250 мкг. Норма вживання цього елемента залежить від індивідуальних потреб організму, стану здоров'я, наявності хронічних захворювань, способу життя.

 

Для деяких дорослих людей 25-35 мкг хрому буде достатньою кількістю. Для деяких — 150-200 мкг. В умовах важкої фізичної праці, активних спортивних навантажень, постійних стресів, пошкоджень, вагітності, інфекційних захворювань організму потрібно більше цього мікроелемента.

 

Нестача хрому може проявитися з кількох причин (крім банального поганого раціону, багатого простими вуглеводами). Серед них: порушення метаболізму хрому і його неусвоєння, активне виведення мікроелемента разом з сечею, що часто буває наслідком активних спортивних навантажень (особливо актуально для спортсменів), зниження вмісту елемента в крові після операцій, перенесених інфекцій і вірусів.

 

Дефіцит хрому, який стає все більш поширеним, небезпечний для здоров'я людини за рядом причин.

 

Симптоми дефіциту хрому

Як і з багатьма іншими мінералами, вітамінами і мікроелементами, дефіцит хрому в першу чергу проявляється через нервову систему. Розвивається безпричинна тривога, страх, нервозність, роздратування. Через деякий час притупляється чутливість нервових закінчень.

 

Оскільки хром відповідає за метаболічні процеси, при нестачі цього мінералу в організмі підвищується вміст холестерину і цукру в крові, вага збільшується або навпаки спостерігається різке її зниження, м'язова маса також знижується, страждає репродуктивна функція у чоловіків.

 

Щоб побороти дефіцит хрому, необхідно збільшити вживання цього елемента. За допомогою раціону це зробити важко (тим більше, надлишок хрому також небезпечний). Необхідно точно розрахувати норму споживання мінералу і почати прийом препаратів хрому.

 

Біологічно активні препарати хрому

Найпоширенішою формою лікування дефіциту є прийом біологічно активних добавок (БАД). Найчастіше такі препарати називаються піколінат хрому, що означає їхню біодоступність і кращу засвоюваність.

 

Від дозування хрому залежить характер препарату: профілактичний або спрямований на лікування. Дозування так чи інакше визначає лікар, відштовхуючись від аналізів, кілограмів тіла, обставин розвитку нестачі мінералу.

 

Найчастіше біологічно активні добавки хрому (БАДи) за вартістю вигідніше аптечних. Вони містять високі концентрації речовин, мають зручні форми випуску, великий обсяг.

 

Де купити хром в Україні за низькою ціною?

Купити профілактичні препарати хрому в Києві і Україні за низькою ціною можна в інтернет магазині Світ Вітамінів Vita World. На нашому сайті Ви знайдете великий асортимент біологічно активних добавок хрому від кращих американських виробників за невисокою ціною.

 

Крім цього, в нашому Світі Вітамінів є безліч інших мікроелементів, вітамінів, мультивітамінний комплексів, натуральних добавок, а також препаратів для зниження ваги, добавок для спортсменів і тих, хто прагне набрати кілограми і м'язову масу.

 

Вартість цих добавок в Світі Вітамінів Vita World вигідно відрізняється від конкурентних! Ви будете приємно здивовані нашим сервісом і результатами від прийому препаратів.

 

Back to Top