Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 108

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 108

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Магній - це вкрай важливий елемент в нашому організмі. Він регулює майже всі обмінні процеси - жирові, білкові і вуглеводні. Таким чином, можна зробити висновок, що він впливає практично на всі органи і системи в нашому тілі.

Корисні властивості

Давайте розберемося трохи докладніше - чому ж так корисні препарати магнію.

  1. Перш за все він важливий для нервової системи. Цей мінерал також називають елементом анти стрес, оскільки він має заспокійливий ефект, знімає нервову напругу. У дослідників вийшло довести, що мінерал є ефективним антидепресантом. З огляду на те, що центральний орган нервової системи - мозок, цей мінерал безпосередньо пов'язаний з його правильної функцією. При системному прийомі мінералу в таблетках або капсулах підуть часті головні болі, в тому числі мігрені. Що показово, ці проблеми не повертаються, якщо відслідковувати баланс елемента в організмі.

 

  1. Також неможливо переоцінити користь магнію для серця і судин. По-перше, він сприяє зниженню рівня «поганого» холестерину в крові. Таким чином поліпшується жировий метаболізм, зникає ризик виникнення бляшок і тромбів, кров безперешкодно циркулює по судинах. Також нормальний рівень цього мікроелемента попереджає інфаркт. Вчені з'ясували, що клітини, які загинули в результаті інфаркту міокарда, містили на 42% менше мінералу, ніж ті, які вижили. Для кращого ефекту для серцево-судинної системи слід приймати магній Б6.

 

Є й інші позитивні фактори впливу магнію для організму:

  • допомагає кальцію зміцнювати кісткову систему
  • регулює цукор
  • застосовується в якості профілактики при болю в м'язах і суглобах
  • допомагає жінкам при ПМС
  • перешкоджає утворенню каменів в нирках

Дефіцит магнію

Незважаючи на те, що добова потреба в цьому незамінному мінералі невелика, до 300 мг, його нестача досить поширена. Важливо розуміти, що, наприклад, у вагітних жінок

потреба в магнії більше. Також це відноситься до тих, хто посилено займається спортом або у кого робота пов'язана з важкими фізичними навантаженнями.

Як писалося раніше, дію мінералу підсилює вітамін b6.

Симптоми нестачі бувають двох видів - ті, які видно відразу, і ті, які з'являються непомітно і на протязі довго періоду часу непомітні. До перших відносяться аритмія, судоми, депресія. До других - зниження міцності кісток, що надалі веде до частих переломів. Дефіцит магнію у вагітних жінок небезпечний неправильним розвитком лицьових кісток і спинного мозку у плода.

Який вибрати і де купити

Ми підібрали для вас велике розмаїття комбінацій добавок на основі цього незамінного мінералу. У нас ви знайдете магній для дітей, також для малюків можна використовувати рідку форму цього продукту. У нас ви зможете купити препарати з магнієм, доступна ціна, з доставкою в усі регіони (тільки Україна). Якщо говорити про відгуки покупців, то магній б6 від Source Naturals і хелатний магній від Bluebonnet Nutrition найпопулярніші в цій категорії. У будь-якому випадку ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий продукт саме для вас за доступною ціною!

 

Back to Top