Відобразити як Таблиця Список

3 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

3 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Ванадій

Ванадій присутній в дорослому організмі від 17 до 43 мг. Він був виявлений шведським вченим Сефстремом і названий на честь шведської богині Ванадіс. Він є мікроелементом, який запобігає утворенню і накопиченню холестерину в крові у великих кількостях. Він необхідний для клітинного метаболізму і для побудови кісток і зубів. Неймовірно ефективно працює проти діабету. Один тільки ванадій, на який вартість на нашому сайті одна з найбільш вигідних, може допомогти зменшити використання інсуліну протягом 4-6 місяців після прийому цього елемента.

Роль даного мікроелемента в організмі людини до кінця не вивчена. Вважається, що він бере участь в метаболізмі щитовидної залози, має антиканцерогенний ефект, здатності імітувати інсулін і інші біохімічні функції. Ванадій важливий для регуляції мінералізації кісток і зубів.

Використання цієї речовини стало інструментом для боротьби з діабетом, оскільки він здатний збільшувати доступність інсуліну в організмі. Деякі джерела повідомляють про зниження рівня цукру в крові після введення, що може привести до того, що пацієнти будуть отримувати більш низькі дози інсуліну. Він присутній у формі сполуки, такого як ванаділсульфат. Отже, ванаділсульфат, а також іншу сполуку піколинат хрому працюють таким чином. Обидва з'єднання також допомагають поліпшити транспорт поживних речовин в м'язову тканину.

Функція ванадію в нашому організмі

Знижує рівень холестерину в крові, захищає від серцево-судинних захворювань, а особливо діабету.

Може використовуватися разом з хромом для лікування діабету, але їх потрібно приймати в різний час.

Впливає на фертильність чоловіків і жінок.

Добова потреба

Добові дози становлять від 100 до 300 мкг. Може виникнути взаємозв'язок між ванадієм і міддю, і тому, якщо використовуються обидва елементи, їх слід розподілити окремо.

Джерела

Джерелами даного мікроелемента є: червоне м'ясо, риба, рослинні масла, цільні зерна, боби, кріп та інші овочі, в основному ті, які підходять для лікування діабету. Ванадій важко засвоюється.

Велика кількість ванадію включають в себе: яблука, груші, сливи, білокачанна капуста, часник, ожина, морква, редис, молоко і сир.

Симптоми нестачі

Дефіцит ванадію може викликати серцево-судинні захворювання, ниркову недостатність і може сприяти безпліддю чоловіків і жінок. Дефіцит є причиною діабету у людей, а також у тварин.

Рекомендуємо звернути увагу

  • Ванадій з Хромом, Source Naturals
  • Ванадил Сульфат 10мг, Ultimate Nutrition
  • Ванадил Сульфат 10мг, Source Naturals

На нашому сайті ви знайдете тільки сертифіковані препарати, а також зможете купити ванадій (найкраща ціна) з доставкою в усі регіони України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпропетровськ та інші.

Back to Top