Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 51

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 51

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Діти чутливі до дефіциту вітамінів, тому їх раціон повинен бути ретельно продуманий їх батьками. Причиною дефіциту в організмі може бути не тільки погано збалансоване харчування дитини, а й активні фізичні, а також психічні навантаження.

Назва "вітамін" було введено в 1911 році польським хіміком Казимиром Функом. Вітаміни - це речовини органічного походження, які служать для забезпечення правильного перебігу багатьох біохімічних реакцій в організмі.

На що слід звертати увагу при прийомі

Дитячі мультивітаміни мають форму жувальних цукерок, смоктушок, а також капсул, все для приємного і зручного прийому, але вони не є цукерками, тому важливі їх дозування. Не дозволяйте дітям їх їсти нескінченно, на упаковці вказана вся інформація про продукти.

Для новонароджених і немовлят

Грудне вигодовування є ідеальним харчуванням для дитини в перші шість місяців, воно містить всі необхідні мікроелементи для новонароджених та немовлят, але навіть в цьому випадку деякі біологічно активні добавки рекомендуються дітям.

Вітаміни групи D дуже важливі для немовлят в перші місяці життя. Вітамін D, а особливо D2, який міститься, наприклад, в риб'ячому жирі, а також D3, який виробляється в шкірі під впливом сонячного світла.

Для малюків

Потреба в добавках у дітей молодшого віку в основному компенсується різноманітною дієтою: молочні продукти (вітаміни A, D, кальцій, фосфор), риба, птиця (вітаміни B, фолієва кислота, залізо, цинк, йод, фтор), бобові (вітамін B) , фрукти і овочі (вітамін С, каротиноїди, калій, кальцій, магній, залізо), цільнозерновий хліб, а також крупи (вітамін В1, В2, B6, залізо, магній і цинк).

Для дошкільного та шкільного періоду

Діти в школі швидко і часто хворіють, тому рекомендується приймати дитячі полівітаміни, вони підтримують захист імунітету,  допомагають рости, а також розвиватися.

Вітамінні добавки

Якщо Ви вважаєте, що дієта вашої дитини не містить всього необхідного, проконсультуйтеся з фахівцем перед покупкою БАДів. Важливо не перевищувати рекомендовану дозу і не приймати кілька ліків одночасно. Дитина у віці до 15 років не приймає Мультивітаміни, призначені для дорослих, йому потрібне дозування відповідно до поточного стану розвитку і маси тіла.

Рекомендуємо купити на нашому сайті для Вашої дитини полівітаміни, на які надано вигідні ціни, кур'єрська доставка і доставка Новою Поштою в усі регіони України!

Back to Top