Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 112

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 112

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Мультивітаміни для жінок - комплекси для здоров'я на всі випадки життя

Як зрозуміти, які вітаміни потрібно приймати саме вам і чи потрібні вони взагалі? Як нестача вітамінів в організмі жінки, так і їх надлишок, може призвести до дуже плачевних наслідків. Кожен день жіночий організм піддається негативним впливам різних факторів - стресів, погодних умов, конфліктних ситуацій, матеріальних проблем і т.д. На жаль, всі вони б'ють рикошетом по організму, тому і варто приймати жіночі полівітаміни, які допоможуть підтримати і вберегти представниць слабкої статі від непотрібних проблем зі здоров'ям.

Як зрозуміти, що організму не вистачає вітамінів?

Багато лікарів говорять про те, що якщо ви правильно і добре харчуєтеся, чи дотримуєтеся режиму дня, гуляєте на вулиці, приймаєте сонячні ванни, то вітаміни повинні проходити принцип синтезу в організмі, але через низьку якість продуктів, сильну завантаженість і т.д. цього не відбувається. В результаті настає момент, коли нестача вітамінів починає відчуватися. Розглянемо деяку симптоматику, що вказує на цей факт:

головні болі;

загальна слабкість;

погіршення зору;

безсоння;

мігрені;

зниження апетиту;

тонке і ламке волосся;

хронічна втома;

біль в суглобах.

Організм жінки - це складна система. Вона дуже слабка і дуже вразлива до агресивного середовища, в якій вона дуже часто знаходиться. Тому і вітамінні комплекси для жінок, і вітамінні комплекси для дівчат - це непрості набори вітамінів з мінералами, а цілі системи з багатьма складовими компонентами. Саме тому вони плідно впливають на жіночий організм.

 

Які бувають полівітаміни для жінок?

Всі комплекси складені за кількома критеріями: вікова категорія, стан здоров'я, вагітність, стан гормональної, ендокринної та імунної систем. А саме:

вітаміни жіночі в період менопаузи;

вітамінний комплекс для дівчат під час вагітності;

вітаміни до 30;

вітаміни 30+;

вітаміни 40+;

вітаміни 50+;

мультивітамінний комплекс для жінок зрілого віку;

жіночі полівітаміни для шкіри, волосся і нігтів.

Від перерахованих вище критеріїв залежить склад і дозування таблетки, яка розрахована на один прийом на добу. У будь-якому віці жінка прагне бути здоровою і красивою, а вітамінні комплекси допоможуть досягти чудових результатів без особливих зусиль, так як в організм будуть надходити необхідні вітаміни, мікроелементи, рослинні екстракти, пробіотики і т.д., які містить обраний комплекс. Зміна зовнішніх чинників може вплинути на гормональний фон і тоді організм починає сигналізувати у відповідь на різні захворювання, зміною настрою, проблемами зі шкірою, випаданням волосся, ламкістю нігтів і іншими ознаками. На кожному життєвому рівні це відбувається по-різному і залежить від великої кількості позитивних і негативних факторів. Саме в ці періоди добавка вітамінів до щоденного меню буде надзвичайно доречною.

 

Як розібратися і де купити жіночі полівітаміни?

Чи знаєте ви, що зовнішня краса жінки тісно і безпосередньо пов'язана з внутрішнім станом організму. Якщо дивлячись в дзеркало ви помітили, що колір шкіри змінився, вона стала сухою або, навпаки, дуже жирною, з'явилися висипання на шкірі, стало випадати або ламатися волосся, варто звернути увагу на своє здоров'я і максимально йому допомогти.

Щоб купити вітамінний комплекс для жінок в Києві або іншому місті на території України, досить зайти на сайт інтернет-магазину Vitaworld, де кваліфіковані фахівці дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть визначитися з вибором найбільш оптимального комплексу за доступною ціною, і вам не потрібно буде бігати по аптекам, стояти в чергах і витрачати свій час і нерви. Ви самі відповідаємо за своє здоров'я!

 

 

Back to Top