Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 99

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 99

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Мультивітаміни для чоловіків - сучасні комплекси, що включають в себе вітаміни, мінерали, рослинні екстракти, пробіотики

У наш вік швидкого темпу і технологій організм людини схильний до постійної напруги і стресових ситуацій. Багато чоловіків курять і вживають алкоголь, деякі мають сидячу роботу. Всі ці фактори негативно позначаються на здоров'ї, послаблюючи імунітет. Саме тому, навіть якщо чоловік правильно харчується і їжа добре збалансована, отримати всі необхідні вітаміни на 100% з продуктів харчування не представляється можливим.

 

Щоб полегшити дію зовнішніх чинників на організм і заповнити прогалини в харчуванні, були створені вітамінні комплекси для чоловіків, а також БАДи (біологічно активні добавки). Застосовувати їх рекомендується під час захворювання для посилення роботи імунної системи і всього організму в цілому, а також для підтримки здоров'я сильної половини суспільства в профілактичних цілях, в період ремісії після операції, під час або після сильних фізичних навантажень.

 

В якому віці і які полівітаміни для чоловіків потрібно приймати?

Для чоловічого організму необхідні такі вітаміни: А, В, C, D, E, K.

 

Чоловічі мультивітаміни мають показання до застосування при:

ослабленому імунітеті;

хронічній втомі;

частих простудних захворюваннях;

високих фізичних навантаженнях;

постійних психоемоційних навантаженнях;

у віці після 40 років;

порушення травної системи;

перенесені травми;

оперативному втручанні;

плануванні зачаття дитини;

порушеннях потенції.

 

Розподіл даних комплексів відбувається в залежності від вікової категорії, захворювань, занять спортом або інших чинників. А саме:

після 30 років;

після 40 років;

після 50 років;

спортивні вітаміни;

для імунітету;

для нервової системи;

для зачаття дитини;

при серцево-судинних захворюваннях;

для очищення печінки;

від випадіння волосся;

для потенції.

 

Щоб правильно підібрати вітамінний комплекс для чоловіків, розрахувати денну дозу і не завдати шкоди здоров'ю, варто звернутися до фахівця в даній області. При прийомі таких комплексів потрібно бути уважними і не вживати більше заявленої норми, що може привести до передозування і неприємних наслідків. Постійно приймати чоловічі полівітаміни не потрібно. Зазвичай їх беруть курсом від 1 до 3 місяців, потім роблять перерву. Важливо вибирати вітаміни окремо для чоловіків і для жінок. Вся справа в тому, що у протилежних статей абсолютно різний гормональний фон і співвідношення жирової і м'язової мас. Чоловікам потрібно більше мікро- і макроелементів для підтримки роботи мускулатури. Також чоловіки важче жінок переносять різні стресові ситуації.

 

Мультивітамінні комплекси для чоловіків в своєму складі мають містити: білок (тваринного походження), складні вуглеводи, жири, вітаміни і мінерали. Таким чином, дані комплекси допомагають поліпшити самопочуття і наповнити організм чоловіка позитивною енергією.

 

Де можна купити чоловічі полівітаміни в Україні?

На території України комплекси вітамінів для чоловіків можна купити в аптеках і на сайтах інтернет-магазинів. Щоб заощадити час, нерви і гроші, пропонуємо звернутися до сайту інтернет-магазину Vitaworld. Широкий асортимент продукції і кваліфіковане обслуговування професійних фахівців, а також доступні ціни гарантовані.

Back to Top