Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 124

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 124

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Мультивітаміни для дорослих - цінний додаток до будь-якої дієти

Багато хто вважає, що якщо вони добре харчуються, їх їжа різноманітна і вони балують себе всякими смаколиками, значить організм отримує достатню кількість вітамінів, мінералів і мікроелементів. Але це не так. Вся справа в тому, що сучасні продукти не мають потрібної кількості даних елементів, а заповнити цю проблему допоможуть мультивітамінні комплекси для дорослих. Перед прийомом даних комплексів бажана консультація лікаря, який точно визначить комплексні вітаміни для дорослих.

 

Якщо в організмі виник дефіцит тих чи інших вітамінів, бажано приймати полівітаміни для дорослих. Вони допоможуть швидше впоратися із захворюваннями і нададуть гарну підтримку ослабленому організму. Мультивітаміни - це комплекси, які випускають у формі капсул або таблеток і містять в своєму складі комбінації вітамінів і мінералів, які не виробляються організмом людини. Вони надходять в організм під час прийому їжі, перед або після, в залежності від інструкції і діляться на кілька категорій за призначенням і за наявністю проблеми зі здоров'ям - для дорослих, для жінок, для чоловіків, для підлітків і т.д.

 

Основне завдання вітамінних комплексів для дорослих - підтримати ваш імунітет і повернути дефіцит речовин в організмі. Тому вони містять всі необхідні вітаміни, мінерали, мікро- і макроелементи.

 

Яка норма вітамінів для дорослих в добі?

Найбільшу кількість вітамінів містять ягоди, овочі і фрукти. Вони регулюють всі процеси в організмі. Існує дуже багато різних препаратів, які заповнюють організм необхідними вітамінами, мінералами, амінокислотами, завдяки прийому однієї таблетки за добу. Щоб правильно визначити дозування вітамінів і не нашкодити здоров'ю, важливо знати їх норму в добі для дорослих:

А - 2500 МО / добу;

В1 - 1-2 мг / добу;

В2 - 1,5-2,4 мг / добу;

В6 - 2 мг / добу;

С - 70-90 мг / добу;

D - 200-400 МО / добу;

Е - 7-10 МО / добу.

Таким чином, для поліпшення самопочуття в цілях профілактики, підтримки організму під час хвороби або в момент ремісії, слід максимально збалансувати продукти харчування, звернути увагу на режим дня, фізичні навантаження і додати до щоденного харчування мультивітамінний комплекс.

 

Де купити мультивітаміни для дорослих?

Багато хто вважає, що прийом вітамінів абсолютно нешкідливий, але дослідження показали, що це не так. І хоча полівітаміни з мінералами для дорослих і полівітаміни з мікроелементами для дорослих фактично є БАДами і купити їх можна без рецепта лікаря в аптеці або інтернет-магазині, краще проконсультуватися з фахівцем в цій галузі.

 

Консультанти інтернет-магазину Vitaworld дадуть відповідь на всі ваші питання, проконсультують і допоможуть визначитися з вибором найбільш підходящого комплексу за доступною ціною.

Back to Top