Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 149

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
  1. Омега-7, New Chapter, 30 вегетаріанських капсул
    Артикул: NC0097
    Спеціальна ціна Цена 666 грн. Звичайна ціна Цена 784 грн.
    В наявності
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 149

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Омега і риб'ячий жир: популярні добавки

Риб'ячий жир - засіб «від всіх хвороб», відоме багатьом з дитинства. У багатьох аптеках продається ця речовина з характерним запахом. Сучасні БАДи «Омега риб'ячий жир» повністю позбавлені цього недоліку. Приймати їх легко і приємно. Риб'ячий жир виходить з морської риби (наприклад, тріскових), китового і тюленячого жиру. В БАДи додають також певні види рослинних масел. Основні корисні сполуки риб'ячого жиру - поліненасичені жирні кислоти, які використовують як профілактичний засіб, а також як допоміжний засіб при лікуванні різних захворювань. Особливо рекомендуються препарати вагітним, годуючим жінкам і дітям.

 

У чому користь добавок з Омега і риб'ячим жиром?

Інтернет-магазин vitaworld.com.ua пропонує біодобавки з Омега-жирними кислотами і риб'ячим жиром. Це унікальні природні сполуки, які надають сприятливий вплив на життєво важливі органи і системи людини:

Головний мозок. Передача нервових імпульсів неможлива без поліненасичених жирних кислот. Тому недостатність їх в організмі проявляється погіршенням пам'яті, здатності орієнтуватися в просторі і сприймати інформацію.

Серцево-судинна система. Риб'ячий жир і Омега жирні кислоти знижують рівень холестерину в крові, зменшують ризики, пов'язані з тромбоутворення і його наслідками: інфарктами і інсультами. Омега-3 нормалізує артеріальний тиск, підвищує еластичність кровоносних судин.

Нервова система. Серотонін - гормон, який відповідає за гарний настрій, виробляється в організмі за участю ейкозапентаенової кислоти. Прийом добавок з риб'ячим жиром, насиченим органічними кислотами, - хороша профілактика депресій і порушень сну.

Зір. Омега-3 входить до складу тканини очної сітківки і відповідає за миттєву передачу інформації. Особливо корисні добавки людям, які тривалий час працюють за комп'ютером. Жирні кислоти Омега в риб'ячому жирі перешкоджають пересихання очей навіть при дуже великих навантаженнях.

Крім перерахованих корисних властивостей, поліненасичені органічні кислоти мають протизапальну дію, пригнічують вироблення гормону стресу. Корисні добавки людям, які борються з надмірною вагою. Риб'ячий жир і Омега прискорюють обмін речовин. Він же сприяє зростанню м'язової маси. Це дозволяє боротися з жировими відкладеннями не на шкоду масі тіла.

 

Риб'ячий жир Омега: правильний вибір харчових добавок

Головне, з чим необхідно визначитися, - це мета прийому. Для профілактики достатньо вітамінних комплексів з Омега 3 або капсул з риб'ячим жиром. Використовують БАД і як доповнення до лікарських препаратів. В цьому випадку краще всього порадитися з лікарем, який зможе порекомендувати оптимальний варіант.

 

Купити добавки риб'ячий жир і Омега ви зможете на сайті інтернет-магазину vitaworld.com.ua. Тут представлені добавки з поліненасиченими жирними кислотами, риб'ячий жир (в тому числі для дітей), а також спортивне харчування для нарощування маси м'язів. Компанія Vita World є офіційним дистриб'ютором фірм, що працюють, тому ціни на риб'ячий жир з Омега - найвигідніші. Працює доставка: по Києву - кур'єром, по Україні - Новою Поштою.

Back to Top