Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 548

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 548

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Вітаміни та їх величезний вплив на людський організм

Після відкриття тіаміну, вчені поступово вивчали ефективність інших 12 вітамінів, які життєво необхідні нашому організму. Тоді ж виникло поняття «дефіцит», а також способи його лікування і запобігання. Велику роль зіграли харчові добавки, які зараз активно рекомендуються лікарями, адже за статистикою авітамінозом страждає кожен третій житель нашої планети.

Існують водорозчинні вітаміни, а також жиророзчинні.

Водорозчинні - група B (крім B12) і аскорбінова кислота не накопичуються в організмі і тому всі вони повинні поповнюватися щодня. Вони є коферментами, таким чином, беруть участь у створенні компонентів ферментів, контролюють і регулюють різні функції організму і вироблення енергії. Холін і інозит, як частина клітинних мембран, виконують структурні функції в клітинах.

Жиророзчинні, до переліку входять вітаміни А, D, Е і К, виявлені в складі печінки, а також інших органів, вони рівномірно розподіляються по всьому організму. Аксерофтол і холекальциферол є елементами, подібними до гормонів і володіють схожими властивостями. Токоферол захищає жирні кислоти в клітинах від окислення, даний процес найчастіше викликаний атакою вільних радикалів.

Купити вітаміни на сайті VitaWorld – вигідно і надійно

На жаль, ці, необхідні нашому організму речовини, можуть бути легко зруйновані зовнішніми впливами, наприклад, високими температурами або навпаки низькими, активними сонячними променями. Завдяки експериментам було доведено, що попередньо оброблена їжа містить тільки 60 відсотків вихідних корисних мікроелементів. Потім ця кількість знову скорочується в половину через особливості травного процесу. Лише мала частина доходить до клітин, але зверніть увагу, якщо ферменти і слизові оболонки кишечника працюють не належним чином і кишкова флора пошкоджена, то деякі вітаміни зовсім не засвоюються. Тому рекомендуємо звернутися до БАДів.

Величезний вибір різних, мікроелементів, амінокислот і харчових добавок представлені на нашому сайті. Якщо хочете вітаміни купити (Київ, Запоріжжя, Ужгород та під час перебування в будь-якому іншому місті) за найвигіднішою вартості, рекомендуємо Вам Світ Вітамінів, це один з провідних сайтів України, вся продукція сертифікована. Наші нутриціологи професійно проконсультують Вас і допоможуть вибрати потрібний продукт. У нас Ви знайдете найпопулярніші і кращі американські вітаміни, а також з Канади і Європи від таких брендів як: Solgar, Natures Plus, Now Foods, Neocell, Bluebonnet Nutrition, Source Naturals, Carlson Labs, Ridgecrest Herbals, Country Life та інші.

Як замовити вітаміни в Інтернеті

Вітаміни купити (Україна) онлайн можливо на нашому сайті дуже швидко і легко. Всього один клік і Ви замовите бажаний товар з доставкою в будь-яке місто: Київ, Харків, Одесу, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів та інші. Посилка прийде протягом декількох діб Новою Поштою, а також кур'єром, в Києві, наприклад, в той же день.

Вигідність інтернет-покупки полягає в таких пунктах:

  • Ви не виходите з дому, а доставку можете призначити в зручний Вам пункт і забрати у зручний час.
  • Можна прочитати всі відгуки і дізнатися необхідну інформацію про товар.
  • Легко порівняйте вітаміни, ціна (Україна і усі регіони) на які нижче ніж в аптеках, переконайтеся в цьому!
  • Вибрати потрібний товар не складає труднощів, це справа хвилини.

Зверніться до нас, Світ Вітамінів - надійний магазин біологічно активних добавок.

Рекомендуємо, як правильно вибрати вітаміни

Якщо Ви задаєтеся питанням: «Які вітаміни купити?», Спочатку дізнайтеся, що саме Вам потрібно. Необхідно знайти причину своєї проблеми і виявити якого саме елементу не вистачає. Це можна зробити за зовнішніми ознаками, а також за настроєм і фізичним відчуттям, саме так організм демонструє нам дефіцит.

Здоровий організм повинен постійно отримувати достатню кількість всіх мікроелементів. У деяких людей норма вітамінів в день збільшена. До цього списку входять:

  • Вагітні та жінки, які годують грудьми.

Недостатня кількість А, В1, В2 і В6, С і фолієвої кислоти, а також мінералів заліза, цинку, йоду і кальцію. В цілому, потреба під час вагітності, приблизно, на 30 відсотків вище, ніж зазвичай, а особливо на етапі грудного вигодовування.

  • Літні люди

Регулярне споживання ліків знижує засвоєння і виводить корисні речовини з організму. З віком потреба в енергії а, отже, природний апетит зменшуються. Сира їжа, овочі, які важко жувати, або страви, які вимагають значних зусиль для приготування, часто зникають з меню.

  • Курці

Їм в основному не вистачає аскорбінової кислоти і фолієвої кислоти. Численні вітаміни використовуються організмом для очищення і виведення шкідливих компонентів - смол і диму, тому дефіцит, швидше за все, спіткає кожного завзятого курця.

  • Ті, хто знаходяться в хронічному стресі

Психологічний стан дуже сильно впливає на фізичну складову. Депресії, стреси та інші розлади можуть привести до збільшення потреби в вітамінах. Деякі елементи можуть допомогти людині вийти з таких станів.

  • Підлітки і діти

Ріст і розвиток призводять до збільшення потреби в поживних речовинах. У цей період імунітет ще слабкий, молоді хлопці та дівчата активні і рухливі, тому необхідно збільшити кількість кальцію, фолієвої та аскорбінової кислоти, йоду і заліза.

Для того щоб вибрати вітаміни можна зробити тест в лікарні, що точно покаже стан Вашого здоров'я. Кращими добавками вважаються вітаміни з Америки. Якщо Ви бажаєте американські вітаміни, купити (Київ, Харків, Одеса, Дніпро, і інші міста по всій Україні) їх можна, подивившись на наш інтернет-магазин VitaWorld. Всі самі топові пропозиції у нас!

Back to Top