Відобразити як Таблиця Список

9 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

9 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Тіамін - запорука здорового серця і спокійних нервів

Вітамін В1, також званий тіамін, є частиною комплексу групи вітамінів В. Тіамін це - один з водорозчинних вітамінів. Будучи компонентом ферментів, він бере участь як у виробленні енергії з вуглеводів, так і в передачі імпульсів в нервовій системі. Його необхідно регулярно приймати шляхом прийому їжі або біологічно активних добавок, тому що організм не може зберігати велику кількість цього мікроелемента. Давайте відповімо на питання: «Вітамін в1 для чого він мені?».

Вітамін в1 і його головні функції

Отже, що таке тіамін? Тіамін має багато різноманітних функцій в організмі. Вітамін в1, користь якого цінується усіма лікарями, бере участь у виробництві енергії з вуглеводів і білків. Він також впливає на передачу імпульсів і, таким чином, відіграє важливу роль в нервовій системі.

Постійний дефіцит тіаміну призводить до відомої хвороби Бери-Бери. Симптоми нестачі можна в основному класифікувати за категоріями «пошкодження серцево-судинної системи» і «порушення нервової системи». Людина відчуває м'язову слабкість, з'являється сприйнятливість серця до таких серйозних захворювань, як інфаркт і інсульт, виникає нечутливість в руках і ногах.

Існує група ризику людей, які схильні до дефіциту. До них відносяться: ті, хто на регулярній основі вживають алкоголь, люди з деякими захворюваннями шлунково-кишкового тракту або печінки, а також жінки з сильною нудотою під час вагітності. Грудні діти, чиї матері страждають від дефіциту тіаміну (наприклад, через токсикоз під час вагітності), також піддаються ризику.

Вітамін В1 в продуктах

Продукти, багаті даним мікроелементом, наприклад, такі, як вівсяні пластівці, насіння соняшнику або пивні дріжджі, допомагають поліпшити вуглеводний обмін і регулювати витрати енергії. Вітамін в1 в продуктах харчування зустрічається досить таки часто.

Вітамін B1 не зберігається у великій кількості в організмі, тому необхідно регулярно поповнювати запаси під час трапез, тіамін в таблетках - відмінний спосіб доповнити свій раціон!

Ми рекомендуємо часто їсти: ячмінь і пшеницю, вони є відмінними джерелами вітаміну В1. Дуже корисний, наприклад, пшеничний хліб. На добавки, які містять тіамін ціна варіюється від 300 до 700 гривень.

Рекомендована добова доза вітаміну B1 для чоловіків у віці від 14 років становить 1,2 мг в день, в той час як для жінок у віці від 19 років рекомендована доза становить 1,1 мг на день. При вагітності потрібна кількість становить 1,4 мг в день, тоді як у молодих людей доза варіюється від 0,9 до 1 мг в день.

Тіамін це - перший вітамін!

Тіамін є першим вітаміном групи В, який був вивчений, саме тому його називають вітаміном В1. Він необхідний для виробництва енергії, здоров'я нервів і підтримки психічної функції, включаючи пам'ять і концентрацію. Крім того, має антиоксидантну здатність і може також надавати помірну сечогінну дію.

Вітамін тіамін руйнується під час приготування їжі. Крім того, його рівень в організмі виснажується при високому споживанні вуглеводів, особливо цукру; а також при вживанні алкоголю, нікотину, чаю або кофеїну.

Тіамін зберігається в м'язах, печінці, серці, нирках і мозку і важливий майже для всіх клітинних реакцій. Він необхідний для виробництва енергії, так як допомагає розщеплювати вуглеводи і жири.

Однією з його найважливіших функцій для здоров'я є його участь в нервовій системі. Він потрібен для виробництва ацетилхоліну, життєво важливого хімічного засобу для пам'яті і підтримки м'язового тонусу. Бере участь у виробництві соляної кислоти, яка присутня в шлунковому соку, а вона необхідна для здоров'я м'язової тканини, серцево-судинної функції і впливає на кровообіг.

Тіамін в таблетках або яку краще вибрати харчову добавку

Вітамін В1 рідко приймається як окремий продукт, приймається в основному в формі комплексу вітамінів В разом з іншими мікроелементами групи В. Тому, що вони особливо ефективно працюють в тісній співпраці.

Більшість комплексних препаратів вітаміну В містять дуже низькі дози, а саме дозу (1,5 мг), необхідну для задоволення добової потреби. Однак, якщо є гострий дефіцит, слід вибирати препарати з більш високою дозою (добова доза до 100 мг).

Більшість добавок містять водорозчинні форми вітаміну B1.

Існує також синтетична і жиророзчинна форма вітаміну B1: бенфотиамін. Це попередник B1, який перетворюється на вітамін B1 в організмі. Нутриціологи кажуть, що бенфотиамін володіє численними перевагами, такими як висока біодоступність, швидше всмоктується і довше зберігається.

Якісний вітамін в1 ціна на VitaWorld

Якщо Ви хочете вітамін в1 в таблетках купити (Київ або будь-який інше місто в Україні), ми пропонуємо відвідати наш інтернет-магазин. VitaWorld - найбільший постачальник американських добавок. Надаємо знижки постійним клієнтам до 10 відсотків. Якщо Вас цікавлять сертифікати якості, вони доступні в режимі он-лайн. У нас діють послуги швидкої доставки кур'єром або Новою Поштою, всі подробиці Ви можете дізнатися у наших фахівців, які також допоможуть підібрати необхідний саме Вам продукт. Подивіться відгуки про товар тіамін, таблетки або капсули, будь-яка форма випуску доступна для покупки у нас. У нас робити покупки, не тільки вигідно, але і надійно!

Необхідно вітамін в1 купити щоб уникнути дефіциту.

Раціон, що складається в основному з білого борошна, цукру та інших перероблених вуглеводів, може привести до дефіциту тіаміну.

Спочатку Ви можете відчувати незрозумілі симптоми, такі, як втома і дратівливість, але серйозний дефіцит (авітаміноз) може вплинути на нерви, м'язи, серце і мозок.

Ґрунтуючись на симптомах і аналізі, лікар може порекомендувати приймати вітамін в1 в таблетках, ціна (Україна) на нього у нас найвигідніша, адже наш магазин - офіційний постачальник натуральних БАДів. Як правило, такі добавки приймаються перорально, у вигляді таблеток або капсул.

Вітамін тіамін, причини і симптоми дефіциту

Якщо Ви постійно сидите на дієті, яка складається в основному з високо очищених вуглеводів (таких, як полірований білий рис, біле борошно і білий цукор), швидше за все Вас наздожене нестача даної речовини. Але ж рис - це здорова їжа? Так, але коли він полірується, майже всі його вітаміни втрачаються. Рекомендуємо вдатися до БАДів, якісний вітамін в1 (в таблетках і в капсулах), ціна  не перевищуватиме 500 гривень.

Любителі вечірок, які часто випивають алкоголь, також схильні до дефіциту, велика кількість корисних мікроелементів виводиться з цим самим алкоголем. Крім того, спиртні напої можуть заважати засвоєнню і метаболізму цього вітаміну і, тим самим, збільшити потребу організму в тіаміні.

Дефіцит тіаміну також може бути викликаний наступними факторами:

Порушення або патології, які збільшують потребу організму в тіаміні, такі, як надактивна щитовидна залоза (гіпертиреоз), вагітність, годування груддю, серйозні фізичні навантаження.

Порушення, які заважають метаболізму вітамінів, такі, як проблеми з печінкою.

Порушення, які перешкоджають поглинанню тіаміну, такі, як тривала діарея.

Як вже говорилося, ранні симптоми дефіциту тіаміну розпливчасті. Ви можете помітити: втому, дратівливість, погану пам'ять, втрату апетиту, порушення сну, дискомфорт в животі і втрату ваги.

Нарешті, може розвинутися гострий дефіцит тіаміну (авітамінозу), що характеризується нервовими, серцевими і психічними розладами. Різні форми авітамінозу викликають різноманітні симптоми. Для того, щоб уникнути поганого самопочуття необхідно вітамін в1 купити в дозуванні 100 мг. Вже з перших тижнів від початку курсу, Ви, відчуєте результат!

Найбільш ходовий вітамін b1, ціна

Натуральний тіамін купити не так вже й легко, потрібно знати надійні магазини і якісних виробників. VitaWorld - це офіційний постачальник американських, канадських і європейських добавок, який давно зарекомендував себе як надійний магазин біологічно активних добавок.

Рекомендуємо такі популярні одиниці:

Вітамін В1, ціна відповідає якості продукту, який випустив відомий бренд Source Naturals.

Вигідна на вітамін b1 ціна, одна з переваг компанії Now Foods. Вони випускають дієві і недорогі добавки.

Висновки: вітамін в1, користь від харчових добавок

Споживання БАДів направлено на задоволення потреб тіаміну і запобігання його нестачі. Він також використовується в якості допомоги при лікуванні деяких з вже перерахованих хвороб. Комплекс В, в тому числі і тіамін таблетки, ціна (Україна) для постійних клієнтів знижена до 10 відсотків, швидко заповнять недолік всієї групи В.

Вживання вітаміну В1 разом з іншими вітамінами групи В може підвищити рівень енергії, зняти втому після вправ, поліпшити час реакції і концентрацію. Тіамін може сприяти розвитку і відновленню м'язів, знімає стрес і м'язову напругу. Споживання даної речовини може збільшити енергію і витривалість, знижує втому, викликану фізичними вправами, забезпечуючи правильний енергетичний обмін.

Оскільки тіамін має певну антиоксидантну силу, він рекомендується деякими лікарями для захисту організму від старіння, алкоголю і тютюну. Пропонуємо тіамін купити в якості спортивної добавки, для поліпшення результатів тренування.

Численні дослідження показали, що 100 мг тіаміну можуть допомогти регулювати рівень глюкози в крові і знизити стомлюваність після тренування. Він може допомогти поліпшити розумову функцію, підвищити життєвий тонус і поліпшити час реакції. У зв'язку з ключовою роллю тіаміну в функціонуванні нервової системи, вироблення енергії та його вплив на психічний стан, він є невід'ємною частиною раціону кожної людини.

Back to Top