Відобразити як Таблиця Список

19 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
 1. L-Карнітин, L-Carnitine, Now Foods, Порошок, 85 гр
  Артикул: NF0217
  Цена 598 грн.
  Під замовлення (доставка 7-10 днів)
 2. L-Карнітин, 500 мг, L-Carnitine, Now Foods, 30 капсул
  Артикул: NF0070
  Знятий з виробництва
Відобразити як Таблиця Список

19 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Спортивне харчування, що дозволяє виконати відновлення після тренування

Щоб тренування були максимально ефективними, спортсмен повинен повноцінно відпочивати. У процесі відпочинку організм зможе повноцінно відновитися. На те, з якою швидкістю відбувається відновлення, впливає безліч факторів: інтенсивність тренування, стан здоров'я, рівень тренованості, наявність необхідних речовин в організмі.

 

Щоб організм зміг повноцінно відпочивати, необхідно приймати добавки для відновлення після тренування. Вони складаються з різних компонентів, кожен з яких виконує свою функцію.

Компоненти, що входять до складу спортивних добавок для відновлення

Щоб організм менше втомлювався, необхідно забезпечити його всіма необхідними мінералами, вітамінами і амінокислотами. Частину з них можна отримати за допомогою продуктів харчування, але цієї кількості, швидше за все, буде недостатньо. Спортивне харчування для відновлення м'язів складається з:

 • Амінокислот. Завдяки їх додатковому прийому послаблюється катаболічне руйнування м'язів, в них з'являється енергія і поживні речовини. В результаті - швидше будується м'язова тканина. Заповнити недолік амінокислот можна, якщо приймати протеїн для відновлення м'язів.
 • Мінералів і вітамінів. Завдяки цим компонентам організм відновлюється легше і швидше. Вітаміни Е і С необхідні для захисту білків від руйнування, вони служать також для підвищення імунітету і прискорення процесів регенерації. Вітаміни В допомагають поліпшити постачання киснем, з їх допомогою прискорюється метаболізм, підвищується теплопродукція. Завдяки мінералам будуються тканини організму.
 • Карнітину. Завдяки цій вітаміноподібній речовині транспортуються жирні кислоти. Компонент необхідний для захисту серця, він допомагає більш активно переробляти жири, прискорює процеси відновлення.
 • Блокаторів кортизолу. Ці речовини необхідні для того, щоб не давати діяти гормону стресу, через який руйнуються білки, накопичується жир, посилюється апетит і підвищується концентрація глюкози.

 

Відновлення є природним процесом, при цьому регенеруються тканини і поновлюється функціональність органів. Спортсмен повинен допомагати своєму організму, зробивши умови більш сприятливими. Обов'язково потрібно постійно пити воду, збалансовано харчуватися, достатню кількість часу спати.

Де купити спортивне харчування для швидкого відновлення м'язів після тренування?

Якісні добавки можна придбати тільки в аптеці або спеціалізованому магазині. Важливо підбирати комплекси правильно і уважно читати інструкцію. Неправильний прийом може призвести до несподіваних результатів. Необхідно вибирати комплекси, до складу яких входять натуральні препарати, вони швидше допоможуть організму відновитися і набратися сил.

 

На сайті vitaworld.com.ua можна придбати якісне спортивне харчування для швидкого відновлення сил після тренувань. При необхідності можна задати питання оператору в телефонному режимі, він же допоможе оформити заявку. Замовлення можна зробити самостійно, на сайті, попередньо обравши необхідний товар в каталозі. Всі товари оперативно доставляються в будь-який населений пункт України.

Back to Top