Відобразити як Таблиця Список

9 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
 1. Калій, Carlson, 100 таблеток
  Артикул: CL5231
  Знятий з виробництва
 2. Калій, Potassium, Solgar, 99 мг, 100 таблеток
  Артикул: SOL02260
  Цена 262 грн.
  Під замовлення (доставка 7-10 днів)
Відобразити як Таблиця Список

9 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Мінерал калій і його важливість для організму

Калій - надзвичайно важливий мікроелемент, від якого залежить нормальна робота нервової та серцево-судинної систем. Спільно з іншим елементом - натрієм - він зміцнює клітинні стінки. Допомагає калій і при накопиченні в організмі магнію, також необхідного для серця і судин. Таким чином, якщо є недолік одного з перерахованих мінералів, то великий ризик, що організму бракує і іншого елементу.

 

Було проведено безліч досліджень у всьому світі щодо використання таблеток з калієм для профілактики серцево-судинних хвороб і злоякісних новоутворень. Здатність цього елементу до регулювання клітинної рівноваги - один з ключів до вирішення проблеми профілактики цих найнебезпечніших захворювань. Ефективний калій (таблетки, розчини для внутрішньовенних вливань) і в рішенні ще однієї злободенної проблеми - нормалізації артеріального тиску. Брак калію в організмі неминуче призводить до гіпертонії. Згідно з дослідженнями, щоденний прийом препарату зменшує ймовірність виникнення інсультів в 2 рази.

Калій мінерал: симптоми недостатності і можливі ризики

Причинами нестачі калію в організмі можуть бути захворювання ендокринної та травної систем, а також недостатнє споживання продуктів, багатих цим мінералом. До основних симптомів, що вказують на нестачу цього мікроелемента, відносяться:

 • швидка стомлюваність, слабкість без видимих причин;
 • погіршення імунітету, схильність до простудних захворювань;
 • гіпертонія;
 • порушення серцевого ритму;
 • часте сечовипускання;
 • нудота.

 

До групи ризику належать люди похилого віку, а також особи, які відчувають щоденні фізичні навантаження, пов'язані зі значними енерговитратами.

Чи небезпечний надлишок калію?

Надлишок мікроелементу в організмі не менш шкідливий і небезпечний, ніж недолік. Середньоденна норма споживання калійвмісних препаратів при помірних фізичних навантаженнях становить 2,0-2,5 м Спортсменам і людям, що займаються фізичною працею, потрібно більше калію - 2,5-5,0 м. Шкідлива для людини доза починається з 6 м. Прийом 14 г калію смертельний. Ознаки надлишку мікроелемента - порушення роботи шлунка і кишечнику, різкі перепади настрою.

 

Інтернет-магазин vitaworld.com.ua пропонує купити калій в таблетках і інших формах. Наші фахівці допоможуть з вибором продукції, нададуть корисну інформацію про препарати від різних виробляючих компаній. Препарати калію в таблетках, купити які ви зможете на сайті нашого магазину по найвигіднішій ціні, - найкращі ліки і профілактика від багатьох захворювань. Тут же можна замовити вітамінні комплекси для вагітних жінок, літніх людей і дітей. Працює доставка по Києву і всім населеним пунктам України.

Back to Top