Відобразити як Таблиця Список

6 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
 1. Мідь 3мг, Natures Plus, 90 таблеток
  Артикул: NTP3430
  Цена 236 грн.
  Під замовлення (доставка 7-10 днів)
 2. Хелатна Мідь, Chelated Copper, Solgar, 100 таблеток
  Артикул: SOL00640
  Цена 315 грн.
  Під замовлення (доставка 7-10 днів)
Відобразити як Таблиця Список

6 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Мідь - це найважливіший мікроелемент, який допомагає правильно функціонувати майже всіх основних органів і систем в тілі людини. Головні її запаси знаходяться в м'язах, кістках, крові, серці, печінці, нирках і мозку. Цей мінерал є незамінним, оскільки наш організм не здатний продукувати його самостійно. Це означає, що вкрай важливо поповнювати її запаси шляхом прийому препаратів міді або продуктів, в яких вона міститься.

Якщо говорити про їжу, то високий вміст мікроелемента в горіхах, бобових культурах, кисломолочних продуктах, овочах і фруктах. Якщо акцентувати увагу на біологічно активні добавки, то найчастіше зустрічається мідь в таблетках.

Який же вплив має мідь для організму?

Найголовнішою перевагою міді виступає її участь в синтезі лейкоцитів і еритроцитів. Вона значно покращує якість крові, підвищуючи опірність імунітету до різних зовнішніх інфекцій і вірусів. Також саме цей мікроелемент допомагає залозу перетворюватися в гемоглобін. Вона переносить залізо з печінки в найбільше потребує ділянки організму. При її нестачі залізо залишається в печінці, викликаючи досить серйозні проблеми.

Ще однією корисною властивістю є її активна участь в синтезі колагену, головного структурного білка. Завдяки цьому можна сміливо стверджувати, що вона безпосередньо пов'язана з міцністю скелетної системи, рухливістю суглобів і станом шкіри. Більш того, мінерал сприяє синтезу еластину, що не тільки покращує стан шкіри, а в першу чергу зміцнює судини, робить їх менш ламким.

Мінерал також має антиоксидантні властивості, захищаючи організм від природного окислення. Мідь вважається головним антивіковим косметичним засобом серед мінералів.

Також мікроелемент не оминає увагою систему травлення. Відновлює мікрофлору кишечника і шлунка і перешкоджає виникненню запалень. Деякі вчені вважають, що мідь захищає від виразки шлунка при системному прийомі.

Говорячи про нервову систему, даний елемент допомагає проводити нервові імпульси між клітинами.

Найпоширеніші причини браку мінералу в організмі - дієти, вегетаріанство. Дефіцит міді небезпечний зниженням рівня гемоглобіну в крові, що веде до багатьох захворювань серця, судин, ослаблення імунітету. Також при істотній недостачі цього елемента відбуваються затримки в рості і розвитку, тому для дітей він особливо важливий.

Для того, щоб таких ситуацій не сталося, слід відстежувати вміст мінералу в своєму організмі. У нашому інтернет магазині ви знайдете натуральні добавки в таблетках, які захистять вас від багатьох хвороб і підтримають здоров'я на високому рівні довгі роки.

Рекомендуємо для Вашого здоров'я

Пропонуємо купити препарати з міддю на нашому сайті Vita World за найвигіднішими цінами. Вся продукція сертифікована і відповідає стандартам якості. В асортименті надані американські, канадські і європейські бренди.

Придбайте відмінні одиниці:

 • Copper, Solaray, 2 мг
 • Хелатна Мідь, Chelated Copper, Solgar
 • Хелатна Мідь, Albion, Bluebonnet Nutrition
Back to Top