Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 52

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 52

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Мультивітаміни для жінок після 50 років - необхідна складова збереження молодості і бадьорості

Жінки після 50 років стають дуже вразливими. У них починається перебудова гормонального фону, старіння шкіри, кістки стають крихкими. Для того, щоб довше зберегти здоров'я, зовнішню красу і позитивний настрій, необхідно регулярно приймати вітаміни. До ознак нестачі важливих вітамінів і мікроелементів можна віднести: часті застуди, погіршення стану шкіри, нігтів і волосся, погіршення пам'яті і зору, безсоння, мігрені, дратівливість і поганий настрій, швидку стомлюваність і занепад сил.

 

Жінкам в будь-якому віці необхідні корисні речовини, але на кожному етапі життя є свої особливі потреби. Для жінок після 50 років створені особливі комплекси мультивітамінів 50+, які заповнюють недолік життєво необхідних речовин.

 

Склад полівітамінів для жінок і чоловіків після 50 років

Всі корисні речовини, потрібні людському організму для нормального існування, повинні надходити з повноцінним харчуванням. Але не завжди є можливість правильно харчуватися, іноді не всі речовини добре засвоюються з різних причин. Отримати все необхідне можна, регулярно пропиваючи курс полівітамінів. Особливо вони необхідні жінкам і чоловікам у похилому віці.

 

До складу вітамінів для жінок і чоловіків після 50 входять такі елементи:

А (усуває сухість шкіри і ламкість волосся);

В2 (зменшує частоту головних болів, покращує зір, додає сили);

Е (надає шкірі пружність, покращує розумову діяльність, зміцнює нервову систему);

D (уповільнює старіння, підвищує імунітет і засвоюваність кальцію);

З (розгладжує шкіру, підвищує імунітет, зміцнює кісткову тканину і волосся);

К (зміцнює кістки, знижуючи ймовірність переломів);

В12 (прибирає хронічну втому, запаморочення);

Фолієва кислота (запобігає появі сивини, покращує пам'ять);

F (покращує обмін речовин, зменшує кількість холестерину в крові).

 

Навіть якщо ознаки нестачі вітамінів ще не з'явилися, не варто їх чекати. Після 50 років необхідно регулярно приймати комплекси вітамінів і мінералів. Бажано перед покупкою препаратів проконсультуватися з терапевтом.

 

Де вигідно купити вітаміни для жінок після 50?

При купівлі харчових добавок і вітамінно-мінеральних комплексів бажано купувати продукцію перевірених брендів, таких як New Chapter, Nature's Way, Country Life та інші.

 

Купити за доступною ціною вітаміни для жінок після 50, вітамінний комплекс для чоловіків після 50 років, а також дитячі добавки та мультивітаміни від кращих виробників можна в інтернет-магазині vitaworld.com.ua. Тут також є відмінний вибір амінокислот, антиоксидантів, трав, спортивного харчування та аксесуарів для нього. Вся продукція оригінальна і сертифікована.

Back to Top