Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 25

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 25

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Кожна мати бажає кращого для дитини під час вагітності, тому часто цікавиться корисними властивостями всіляких вітамінних добавок. В організмі їх ніколи не вистачає, а вони дуже корисні! Але потрібно точно знати, що підходить для вагітних і проконсультуватися з лікарем.

Фолієва кислота

Якщо ви плануєте вагітність, бажано збільшити споживання фолієвої кислоти (вітамін В9) під час вагітності та спроб зачати дитину. Нестача фолієвої кислоти може привести до вроджених дефектів, наприклад, ущелині хребта. Фолієва кислота міститься в картоплі, помідорах, капусті, м'ясі, молочних продуктах, а також рибі. На жаль, фолієва кислота руйнується при варінні і тривалому зберіганні. Тому важливо їсти свіжі овочі або приймати поживні добавки. Бажано приймати таблетки, що містять від 0,4 до 0,8 мг фолієвої кислоти в день.

Вітамін С

Це один з водорозчинних вітамінів, який позитивно впливає на імунну систему, а також засвоєння заліза. Він також має антиоксидантну дію і захищає організм від вільних радикалів. Нестача вітаміну С пов'язана з низьким рівнем плазми, а також ризиком ускладнень при вагітності. Аскорбінова кислота та мультивітаміни в нашому магазині і кращі ціни на них.

Вітамін Д

Це єдиний вітамін, який організм здатний виробляти при певних умовах, при надходженні сонячного світла. Він важливий для управління організмом, для синтезу кальцію, а також фосфору, а під час вагітності впливає на якість внутрішньоутробного середовища, а його дефіцит може призвести до багатьох хронічних захворювань у дитини. Він в основному міститься в риб'ячому жирі, молоці та яйцях. Якщо шкіра не піддається достатньому впливу ультрафіолетового випромінювання, не отримує його з додаткових джерел, раціону або БАДів, всмоктуваність кальцію погіршується і, отже, погіршується стан кісток. Щоб отримати достатню кількість вітаміну D, піддавайте шкіру впливу сонця не менше десяти хвилин в день, а в зимовий та осінній період краще приймати додаткову порцію вітамінів.

Вітаміни групи B або B-комплекси

В основному вони містяться в хлібі з висівками, злаках, картоплі, бобових, молоці. Ці вітаміни розчиняються у воді і необхідні для обміну речовин у вигляді так званих коферментів. Вітамін В1 (тіамін) при вагітності важливий для розвитку мозку дитини. Вітамін В2 (рибофлавін), зміцнює імунну систему, а також важливий для здоров'я шкіри і очей. Крім того, багато досліджень показали, що існує прямий зв'язок між його дефіцитом і ризиком ускладнень. Вважається, що дефіцит вітаміну B6 (піридоксин) відіграє роль в ранковому нездужанні у багатьох жінок. Вітамін B12 (кобаламін) формує ДНК і кровообіг. Вегетаріанці і вегани повинні вживати додаткові біодобавки.

Залізо

Воно необхідне для кровообігу. Під час вагітності організму потрібно більше крові, наприклад, через кровопостачання матки. У раціон додайте нежирне м'ясо, продукти з цільного зерна, ягня і бобові.

Кальцій

Він важливий для побудови кісток дитини. Особливо в останньому триместрі його потреба зростає. Ви знайдете його в молоці і молочних продуктах, броколі, шпинаті, капусті.

Магній

Магній є важливим мінералом для м'язів, а також нервів. Він відіграє основну роль в обміні речовин, а також зростанні кісток і зубів. Його можна знайти в продуктах з цілісного зерна, насінні і горіхах.

Йод

Допомагає функціонуванню щитовидної залози і матері, і дитини. Вона потребує йоду, щоб контролювати метаболізм через вироблення гормонів. Допомагає у формуванні нервової системи. Якщо в організмі матері відсутній йод, підвищується ризик вроджених дефектів. Жінкам, які планують вагітність, слід щодня приймати від 100 до 150 мкг йоду. Однак якщо у вас є проблеми зі щитовидною залозою, поговоріть зі своїм лікарем про те, скільки йоду дійсно необхідно вашому організму і як отримати добову дозу. Вживайте йодовану кухонну сіль, морську рибу, молоко і молочні продукти.

Омега-3 жирні кислоти

Допомагає у розвитку дитячого мозку і зору. Основна частина міститься в морській рибі, волоському горісі і лляній олії. Тому рибу слід вживати як мінімум два рази на тиждень під час вагітності.

Цинк

Даного мінералу потребує, перш за все, імунна система. Крім того, він важливий для обміну речовин. Під час вагітності потреба в цинку зростає, і вегетаріанці і, зокрема, вегани повинні подбати про його нормальне споживання і проконсультуватися з лікарем з приводу відповідних харчових добавок. Цинк можна знайти в м'ясі, молочних продуктах, яйцях, вівсянці, сочевиці, горіхах, зеленому горошку і насінні.

Рекомендуємо для здоров'я матері і немовляти

Мультивітаміни вагітним, Natures Plus

Мультивітаміни для Вагітних, Perfect Prenatal, New Chapter

Мультивітаміни для вагітних і годуючих жінок, Thorne Research, Basic Prenatal

На нашому сайті Ви можете купити вітаміни для вагітних, ціна найдемократичніша, доставка в усі регіони (тільки Україна): Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Львів.

Back to Top