Відобразити як Таблиця Список

15 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
 1. Легкi Вiтамiни, Early Promise Prenatal, Bluebonnet Nutrition, 60 капсул
  Артикул: 0174
  Спеціальна ціна 499 грн. Звичайна ціна 499 грн.
  В наявності
 2. Комплекс для Вагітних, Purely Prental, Doctor's Best, 120 гелевих капсул
  Артикул: DRB00419
  Спеціальна ціна 488 грн. Звичайна ціна 575 грн.
  Під замовлення
Відобразити як Таблиця Список

15 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Вітаміни для вагітних: чому вони необхідні?

Очевидно, що всі люди мають потребу у вітамінах. Більш того, в останні роки стало відомо, що правильних продуктів для задоволення цієї потреби недостатньо.

 

Особливо важливі вітаміни при вагітності, оскільки вагітній жінці потрібно піклуватися не тільки про своє здоров'я, але також про правильний розвиток малюка!

 

Найчастіше вітаміни для вагітних продаються комплексами, які покликані забезпечити організм необхідною кількістю вітамінів і мікроелементів при вагітності.

 

Як правило, звичайні мультивітаміни і вітамінно-мінеральні комплекси не можуть повністю задовольнити таку потребу. Чому – читайте далі!

 

Які вітаміни необхідні при вагітності?

При вагітності необхідні абсолютно ті ж вітаміни, що і в звичайний період життя. Проте добова потреба багатьох з них підвищується.

 

Таким чином, кількість цинку, йоду, а також вітамінів групи В має зрости на третину для нормального формування плоду. Кальцій, залізо і фолієва кислота також потрібні вагітній. Кількість цих мікроелементів збільшується вдвічі.

 

До найбільш важливих вітамінів і нутрієнтів також зараховують: вітамін А, вітамін Е, вітамін D3, омега-3, лютеїн і рутин. Найбільш зручна форма прийому названих елементів – це вітамінні комплекси. З продуктів харчування таку кількість корисних речовин отримати однозначно неможливо.

 

Існує безліч так званих вітамінно-мінеральних комплексів для вагітних. Дозування тих чи інших вітамінів і мікроелементів в таких комплексах точно розраховане і гарантовано безпечне, що вкрай важливо. Як правильно вибрати такий комплекс – читайте далі.

 

Як вибрати вітамінний комплекс при вагітності?

Ключовими правилами вибору правильного комплексу при вагітності є:

 • консультація з лікарем перед прийомом
 • впевненість вагітної в якості обраного вітамінного комплексу
 • гіпоалергенні властивості комплексу

 

Оскільки такі вітаміни рекомендують до прийому протягом всієї вагітності, краще вибрати відразу велику упаковку з достатньою кількістю таблеток, щоб її вистачило на все триместри.

 

Давайте ж розберемося, які вітаміни особливо потрібні в певні триместри для нормального розвитку і зростання малюка.

 

 • Для першого триместру відмінно підійде базовий вітамінний комплекс з достатнім вмістом фолієвої кислоти – вона необхідна для росту плода, розвитку імунної та кровоносної системи дитини
 • Другий і третій триместри вимагають підвищення дозування на 30-40%, оскільки в цей період відбувається активне зростання плоду, формування органів і основних систем організму
 • Третій триместр вимагає великої кількості вітаміну D3 – для правильного розвитку органів і залоз малюка

 

Де купити якісні вітаміни для вагітних в Києві за доступною ціною?

Інтернет-магазин вітамінів і натуральних добавок Vita World – це відмінний вибір для будь-якої вагітної жінки!

 

У нас представлені найякісніші та сертифіковані вітаміни для вагітних з США, прийом яких зможе забезпечити правильне протікання вагітності і розвиток плоду.

 

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити вітамінні комплекси за доступними цінами від 15 кращих виробників. Таблетки, гелеві капсули, упаковки під один триместр або на все триместри разом – наш асортимент приємно здивує Вас!

 

Ми гарантуємо якість всіх представлених в нашому магазині вітамінів, оскільки здоров'я жінки і дитини – це наша спільна турбота. Vita World – це надійний партнер вашого здоров'я!

 

Back to Top