Відобразити як Таблиця Список

12 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
  1. Вітаміни D3 і K2, Vitamins D3 & K2, Dr. Mercola, 30 капсул
    Артикул: MCL01691
    Цена 1050 грн.
    Під замовлення (доставка 7-10 днів)
Відобразити як Таблиця Список

12 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Вітамін К часто використовується в комбінації з вітаміном D, тому що він сприяє здоров'ю кісток, а разом вони покращують і підсилюють ефекти один одного. У комплексі вони надають зміцнюючу дію на серцево-судинну систему, запобігають захворюванням.

Вітамін К2

Є одним з чотирьох жиророзчинних вітамінів, поряд з мікроелементами: А, D і Е. Організму потрібен для синтезу певних білків, а також для правильного згортання крові.

Вітамін К2 природним чином міститься в двох формах: К1 і К2. Вітамін K1 (філохінон) присутній в листових овочах (салат, шпинат, цвітна капуста, броколі, брюссельська капуста), а вітамін K2 (менахінон) знайти його можна в продуктах тваринного походження.

Ще існує синтетична форма K3 (менадион), яка токсична у великих дозах.

Біодоступність

Численні дослідження показали, що вітамін К2 є більш біодоступною формою і сильніше впливає на структуру кісток, ніж К1. Існує дві форми К2, які зазвичай використовуються в добавках: МК-4 і МК-7.

Форма МК-7 має більшу активність, майже в шість разів, оскільки залишається в крові набагато довше. Його слід вживати з продуктами, які містять жир.

Вітамін Д3

Роль мікроелемента D3 - підтримувати правильний рівень кальцію і фосфору в крові, який необхідний для розвитку, росту і відновлення кісток. Без нього кальцій не може засвоюватися нашим організмом, що може призвести до остеопорозу. D3 впливає на більш ніж 200 процесів, в тому числі і на стан нашої серцево-судинної системи, обмін речовин, цукру, нормалізує нашу вагу, застерігає від розсіяного склерозу, формує наш настрій або когнітивні функції. Бере участь у важливих імунних процесах, регуляцію кров'яного тиску, зростання клітин крові, м'язів і шкіри. Дуже важливий для дітей, допомагає їм правильно розвивати свої м'язи і кістки. Аналогічним чином важливий для літніх людей, низький рівень викликає зменшення м'язової маси і порушення координації м'язів і нервів, що призводить до збільшення ризику переломів.

Рекомендуємо для Вашого здоров'я

У нашому інтернет-магазині Vita World можна придбати якісні біологічно активні добавки за доступними цінами. Вся продукція сертифікована, належить відомим брендам американського, канадського і європейського походження. Доставка по всій Україні, в будь-який регіон, кур'єрська або Новою Поштою.

Пропонуємо поєднання вітаміну Д3 і К2

Vitamin D-3 K-2 Drop, KAL, цитрусовий смак

Vitamin D-3 & K-2, 1,000 МО 45 мкг, Now Foods

Vitamin DK2, Thorne Research

Back to Top