Відобразити як Таблиця Список

20 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

20 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Амінокислоти BCAA - особливості

Для нормального функціонування організму необхідний енергетичний запас і будівельний матеріал для м'язової тканини. Особливо це актуально для людей, що займаються важкою фізичною працею і спортом. Деякі з амінокислот синтезуються в процесі життєдіяльності організму, інші - можуть надходити тільки ззовні, з продуктами харчування і БАД. Ці сполуки мають позитивний вплив на жировий обмін і сприяють відновленню м'язів після травм.

Особливість амінокислот БЦАА - наявність відгалужень в молекулярної ланцюжку. До складу амінокислот ВСАА з розгалуженим ланцюгом входять 3 речовини: валін, лейцин і ізолейцин. Добавки з цими речовинами перешкоджають руйнуванню м'язових тканин від інтенсивних навантажень. З цієї причини прийом амінокислот пов'язаний з тренуваннями. Їх приймають до, після або під час занять у спортивному залі. Як правило, чоловіки хочуть замовити амінокислоти BCAA для нарощування м'язової маси, жінки - для боротьби з надмірною вагою.

 

Особливість амінокислот, що мають розгалужену будову, в тому, що розщеплення їх відбувається не в печінці, а безпосередньо в м'язовій тканині. Це робить тренування набагато більш ефективними. Вони також допомагають підтримувати рівень цукру в крові на рівні норми, швидше нарощувати масу м'язів.

 

БЦАА комплекс: переваги

Користь від прийому комплексів амінокислот BCAA - наступна:

збільшення запасу енергії в м'язах;

перешкода процесам катаболізму (руйнування м'язів від значних навантажень);

нормалізація гормонального фону і обмінних процесів;

поліпшення пам'яті, уваги, сприйняття інформації;

посилення опірності захворюванням;

регулювання апетиту (актуально для тих, хто хоче нормалізувати масу тіла);

зміцнення нігтів, волосся, поліпшення стану шкіри;

регулювання жирового обміну.

Комплекси з ВСАА від різних виробників містять різну кількість амінокислот різних видів. Щоб правильно купити препарат з амінокислотами ВСАА, рекомендується порадитися з тренером або лікарем.

 

Види ВСАА-амінокислот

До складу комплексу входять 3 амінокислоти з розгалуженою структурою:

Лейцин. Ця речовина називають «королем амінокислот», оскільки вона входить до складу всіх натуральних білків. Лейцин сприяє відновленню тканин після навантажень, нормалізує цукор в крові, зміцнює волосся і нігті. Крім того, він сприяє секреції гормонів росту.

Валін - стимулює метаболізм, перешкоджає руйнуванню м'язової тканини, прискорює загоєння тканин після мікротравм, сприяє нарощуванню м'язової маси.

Ізолейцин. Є потужним енергетичним джерелом, зменшує вміст цукру в крові.

Крім перерахованих ефектів, комплекси амінокислот надають омолоджуючу дію і сприяють спалюванню зайвого жиру.

Сукупне добове дозування ВСАА комплексу становить 20-25 грамів, частота прийому - від двох до п'яти разів, до і після тренувань. Якщо заняття в спортзалі дуже інтенсивні, комплекс приймають безпосередньо під час тренування.

 

Купити американські комплекси амінокислот BCAA (БЦАА) з вітамінами за вигідною ціною, з доставкою по Києву та Україні (Харків, Дніпро (Дніпропетровськ), Одеса)) ви зможете в інтернет-магазині vitaworld.com.ua; вартість препарату можна уточнити на сайті або в телефонному режимі. За бажанням, ви можете скористатися консультацією наших фахівців. Тут же можна купити HTP 5, а також інші види спортивного харчування.

Back to Top