Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 71

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 71

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Кальцій: основна інформація

Кальцій - один з найважливіших мінералів для людського організму. За ступенем важливості він поступається лише білкам. Більшої частини мінералу (близько 98%) йде на підтримку в нормальному стані кісток і зубів. Іншим двом відсоткам теж знаходиться застосування. Вони беруть участь в роботі аналізаторів, сприяють передачі імпульсів від нервових клітин до головного мозку. У свою чергу мозок відправляє сигнали до органів, і якщо вони справляються зі своїми функціями, коректна, правильна реакція на зовнішні подразники - гарантована. Такі ліки з кальцієм, як глюконат кальцію, допомагають зняти симптоми алергічних реакцій. Якщо в організмі бракує цього мікроелемента, він використовує «стратегічні резерви» з кісткових тканин, що погіршує стан зубів і скелета.

 

Ще одна важлива роль кальцію - регулювання серцевого ритму. Не випадково, аритмія - перша ознака недостатності мінералу. Кальцій, так само як і калій, нормалізує артеріальний тиск, бере участь в зміцненні мускулатури. Тому препарати, що підвищують кальцій, такі популярні.

 

Дефіцит, види супутніх вітамінів

Особливість мікроелемента в тому, що самостійне його засвоєння організмом відбувається повільно. Проблема вирішується спільним прийняттям препаратів, що містять кальцій і вітамін D3. Купити кальцій в таблетках з вітамінами в Києві корисно для людей різних вікових груп.

 

Вітамін D3 прискорює засвоєння мікроелемента, відповідає за присутність мінералу на рівні норми. Тандем «кальцій - вітамін D3» сприяє нормальному стану кісткової системи та зубів.

 

Перші ознаки недостатності мікроелемента - поява суглобових болів, почастішання візитів в стоматологічний кабінет. Більш грізні ознаки - розвиток остеопорозів, ламкість кісток.

 

Продукти, що містять кальцій  і препарати

Найпоширеніші продукти, що містять кальцій, - молочна продукція: різні сорти сирів, сир, кефір, ряжанка і т. д. Багаті кальцієм також:

  • риба;
  • бобові;
  • овочі темно-зеленого кольору.

Гарною підмогою для організму є різні види БАДів з кальцієм в таблетках. У нашому інтернет-магазині ви зможете купити будь-який американський БАД з цим мінералом: вітаміни, жувальні таблетки, що містять кальцій.

Рекомендації для здоров'я

При всій своїй важливості, кальцій - не єдиний мікроелемент, необхідний для організму. Серед необхідних мікроелементів фосфор, цинк, бор, магній і інші. Тому, якщо ви хочете купити біодобавки з кальцієм, бажано звернути увагу на комплексні препарати. Найпоширеніший варіант - кальцій в комплексі з магнієм і вітаміном D3.

 

Норми прийому для осіб різного віку - різні. Для дітей препарат випускається в рідкій або жувальної формі. Потреба в кальції у дітей особливо велика, оскільки відбувається формування скелета. Вітамін D3 - відмінний профілактичний засіб від рахіту. Найпоширеніша форма випуску препаратів для дорослих - таблетки для підвищення вмісту мінералу в організмі з кальцієм, а також супутніми мінералами і вітамінами, які продаються в Україні за цілком доступною ціною.

 

Інтернет-магазин vitaworld.com.ua пропонує придбати кальцій: препарати, що містять мінерал, у вітамінах, жувальних і звичайних таблетках; купити продукцію ви зможете за помірною ціною, за бажанням, можлива доставка по містам України (Київ, Харків, Дніпро, Суми, Одеса і т. д.).

Back to Top