Відобразити як Таблиця Список

4 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

4 шт.

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Марганець - ліки і профілактика захворювань

Регулярне споживання продуктів, що містять марганець, є необхідністю для організму. Цей мікроелемент бере участь в обміні речовин, входить до складу нервів і кісткової тканини. Марганець підтримує відновні процеси і нормальний стан імунітету.

 

Мінерал є сильним антиоксидантом, тобто перешкоджає руйнуванню нормально функціонуючих клітин вільними радикалами. Марганець бере участь у формуванні та фізіологічному функціонуванні органів чоловічої статевої сфери. Тому продукти, що містять цей мінерал, обов'язково повинні бути в раціоні хлопчиків підліткового віку. Мікроелемент допомагає кращому засвоєнню вітаміну С, зменшує відчуття втоми, покращує пам'ять. Марганець як БАД корисний для людей з психічними розладами, є хорошою профілактикою розвитку деменції.

 

Ознаки недостатності марганцю

Тривала нестача марганцю в організмі неминуче призводить до збоїв в роботі серцево-судинної системи. Порушення обмінних процесів сприяє закупорюванню судин бляшками холестерину. А це - підвищений ризик таких грізних захворювань, як ішемічні інсульти і інфаркти.

 

Ціна дефіциту марганцю для організму - погіршення стану і росту кісток у малюків, у дорослих - розвиток остеопорозів. У вагітних жінок недолік мінералу призводить до неправильного формування скелета ембріона, порушення розвитку хрящових тканин. Порушення обміну речовин значно підвищує ризик цукрового діабету.

 

Заповнити дефіцит марганцю допомагають такі продукти, як кава, овочі, фрукти, імбир. Особливо багато марганцю міститься в ягодах чорниці, горіхах, бобових, шпинаті. З фруктів особливо багаті марганцем ананаси. Добова норма споживання мікроелемента коливається від 20,0 до 30,0 мг. Регулювати споживання цього важливого елемента допомагає марганець в таблетках.

 

Купити препарати з марганцем: кому необхідно їх приймати?

Марганець - мікроелемент, необхідний абсолютно всім людям. Особливо він корисний:

літнім людям - в якості профілактики остеопорозів і інших захворювань кісткової системи;

вагітним жінкам - дефіцит мінералу може спровокувати вади розвитку плода і навіть його загибель;

як профілактичний засіб для попередження хвороб серця і судин.

 

Інтернет-магазин vitaworld.com.ua пропонує марганець з вітамінами в таблетках, купити продукцію можна за помірною ціною, з доставкою по Україні.

Back to Top