Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 342

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
 1. Мелатонін, З Підвищеною Силою Дії, 5 мг, Natrol, 60 таблеток
  Артикул: NTL04462
  Спеціальна ціна Цена 214 грн. Звичайна ціна Цена 252 грн.
  В наявності
Відобразити як Таблиця Список

шт. 1-20 з 342

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Мультивітаміни одні з найефективніших харчових добавок, які здатні заповнити дефіцит вітамінів і мінералів. Вони використовуються для поліпшення здоров'я, замінюють різноманітну дієту або навіть знижують ризик розвитку хронічних захворювань.

Що таке мультивітаміни?

Це харчові добавки, які містять кілька різних вітамінів і мінералів, окремо або в комбінації з іншими інгредієнтами.

Їх популярність значно зросла за останні кілька десятиліть.

Виробники пропонують їх в різних формах, таких як капсули, таблетки, жувальні цукерки, порошки або рідини.

Більшість полівітамінів приймають один або два рази на день. Проте, Ви повинні завжди уважно читати рецепт і слідувати рекомендаціям виробника.

Ви можете купити полівітаміни у нас на сайті за найкращою ціною з доставкою по всій Україні, в тому числі і в Київ.

Детальніше про мультивітаміни

Існує 13 вітамінів і 16 мінералів, які важливі для людського організму.

Більшість з них беруть участь у ферментативних реакціях організму, виступаючи в якості гормонів, що утворюють основні структурні одиниці клітин.

Людське тіло потребує поживних речовинах, щоб розвиватися, рости, а також регулювати і підтримувати процеси, які там відбуваються.

Мультивітаміни містять деякі з цих найважливіших вітамінів і мінералів, але в різних формах і в різних кількостях. Крім того, вони також містять інші інгредієнти, такі як рослинні екстракти, амінокислоти або жирні кислоти.

Важливо купувати полівітаміни від відомого і перевіреного бренду, ми пропонуємо тільки сертифіковані препарати від якісних виробників.

Хто повинен приймати полівітаміни?

Використання полівітамінних добавок може стати в нагоді деяким групам людей.

До них відносяться:

 • Люди похилого віку: з віком засвоєння вітаміну B12 зменшується, і люди у віці також зазвичай потребують у більш високих дозах кальцію і вітаміну D.
 • Вегани і вегетаріанці: ці люди схильні до високого ризику дефіциту вітаміну В12, так як він міститься тільки в продуктах тваринного походження. Крім того, веганам і вегетаріанцям також загрожує нестача кальцію, цинку, заліза, вітаміну D і омега-3 жирних кислот.
 • Вагітні та жінки: в цих випадках слід проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати будь-які вітамінні добавки. Деякі поживні речовини необхідні, але інші (наприклад, вітамін А) в великих кількостях можуть викликати шкоду для плоду.
 • Інші групи, для яких можуть підійти полівітамінні добавки, включають людей після операцій, дієт з низьким вмістом жирів або тих, які з якоїсь причини не отримують достатньої кількості поживних речовин.

Якщо ви належите до будь-якої з цих груп, поговоріть зі своїм лікарем про прийом полівітамінних добавок, щоб допомогти вам вибрати правильний продукт. Ви також можете звернутися безпосередньо за порадою до нас.

У нашому інтернет-магазині ми пропонуємо купити мультивітаміни, на які найдемократичніша ціна!

Back to Top