Що таке мікроелементи і навіщо вони потрібні організму людини

Що таке мікроелементи і навіщо вони потрібні нашому організму

Мікроелементи (мінерали) — це важливий фактор щоденного ефективного функціонування організму людини. А робота життєво важливих функцій і систем організму має вирішальне значення для вашої успішності в усіх сферах життя. До мікроелементів належать: залізо, кальцій, магній, мідь, цинк, селен, йод, марганець, хром, фтор, кобальт, молібден, кремній, бром, ванадій, бор та ін.

Якщо ваше тіло не отримує достатньо, а в деяких випадках занадто багато будь-яких важливих поживних речовин, ви суттєво збільшуєте ризик захворювання – факт, про який лише останнім часом все частіше і все гучніше повідомляють прихильники інтегративної медицини. З цієї причини мінерали можуть суттєво впливати на кров'яний тиск, контроль ваги, вразливість перед онкологічними проблемами, депресію, біль, передменструальний синдром та травлення… і це лише деякі з них.

Чому їх називають «мікроелементи»

Мікроелементи – це важливі поживні речовини, необхідні нашому організму для правильного функціонування всіх його органів та процесів. Вони виконують вирішальну роль у підтримці нашого здоров'я, але їх часто не беруть до уваги. Незважаючи на ті асоціації, які виникають у нас, коли ми чуємо префікс «мікро-», вони далеко не мінімальні. Просто організму вони потрібні в таких кількостях, які майже завжди обчислюються мікрограмами.

Фактично, більшість продуктів, які ми їмо, містить достатню кількість необхідних поживних речовин для людського організму. Але чи завжди ми споживаємо ці продукти? Деякі з найважливіших мікроелементів:

Мікроелементи, такі як залізо, цинк, мідь та магній, обов'язково повинні бути присутніми у нашому раціоні, щоб допомагати нам вести здоровий спосіб життя. Ці мінерали мають вирішальне значення у багатьох процесах організму, таких як регулювання балансу рідини, вироблення енергії та забезпечення імунітету для боротьби з хворобами. Хоча мікроелементи присутні в нашому організмі у невеликих кількостях, вони, як і раніше, життєво важливі для нашого загального здоров'я, самопочуття та настрою.

Мікроелементи містяться у різних харчових продуктах; їх надходження в організм у достатній кількості може бути важливою частиною здорового харчування. Але чому мікроелементи такі важливі для нашого здоров'я? Що ж, відповідь простіша, ніж ви думали.

Як мікроелементи приносять користь нашому здоров'ю

Мікроелементи необхідні для правильного функціонування людського організму. Мінерали, такі як залізо, допомагають нашому організму транспортувати кисень і виробляти еритроцити, а цинк підтримує нашу імунну систему та сприяє загоєнню ран. Мідь допомагає розвитку мозку та нашому зору, а магній підтримує роботу м'язів та нервів. Кожен мікроелемент відіграє важливу роль у нашому загальному здоров'ї та самопочутті, тому важливо забезпечити його достатню кількість у нашому раціоні.

Мінерали відіграють особливу роль різних функціях організму. До них належать:

  • Підтримка складної системи крові та судин
  • Стабілізація емоційного балансу та настрою
  • Зміцнення імунної системи
  • Забезпечення матеріалами для міцності скелета

Одним словом, мікроелементи - це міцні серце, кістки, нерви та імунітет.

Тому ви повинні бути впевнені, що одержуєте достатньо мікроелементів у своєму раціоні! Але як це зробити?

Як організму отримувати мікроелементи

Хоча зазвичай ви можете отримати необхідні поживні речовини з їжі та напоїв, які вживаєте, безперечно є безвідмовні способи отримувати все, що вам потрібно для підтримки свого тіла в найкращій формі.

Бути завжди на висоті в емоційному плані вам допоможе Супер Сильний Комплекс від Стресу Mega-Stress, розроблений в компанії Natures Plus. В його склад увійшли життєво необхідні мікроелементи кальцій, магній та цинк. А крім того – вітамін C, безліч вітамінів групи B та рослинні компоненти. Цей препарат допоможе вам при розладах нервової системи, порушеннях циклів сну, депресивному та стресовому станах.

У списку першочергових турбот про профілактику здоров'я стоїть міцність наших кісток та стійкість серцево-судинної системи. В даному випадку ідеально підійде Кальцій, магній, цинк + D3 від компанії 21st Century. До його складу ввійшли мікроелементи цинк, оксид магнію та незамінний матеріал для кісток – карбонат кальцію. Їхню дію посилено не менш необхідним для багатьох органів вітаміном D3. Тож і спектр дії комплексу завидно широкий: ослаблі кістки та суглоби, остеопороз та остеохондроз, проблеми серцево-судинної системи, порушення пам'яті та уваги, м'язова та загальна слабкість, дисфункції сечостатевої системи.

Але остаточно впевненим у своєму 100%-му здоров'ї можна бути тільки, привівши свій імунітет в повну готовність до зустрічі з сезонними та іншими вірусними захворюваннями. Максимально доступним із групи цих препаратів є комплекс для зміцнення імунної системи Immune4, розроблений компанією «California Gold Nutrition». У його складі – цинк та чудодійний селен. Але ідеально сильним імунітет може бути лише за сприяння вітамінів C та D3. Цей унікальний препарат допоможе не тільки зміцнити вашу імунну систему, а й допоможе подолати стан хронічної втоми, застуду, інфекційні захворювання, а також нормалізувати обмінні процеси.

Ніколи не вважайте, що залишатися здоровим - це складно. Переконайтеся, що ви робите все можливе, щоб захистити ваше тіло!

Як переконатися, що ви отримуєте достатньо мікроелементів

Може здатися занадто складною задачею – запам'ятати, скільки енергії та мікроелементів вам потрібно, щоб підтримувати своє тіло у чудовій формі. Авжеж, пам'ятати про те, щоб щодня вживати препарати або їсти салати із зелених овочів, може бути непросто! Але використання перелічених вище засобів полегшить шлях вперед, вам же залишиться застосувати лише один зі своїх ресурсів — дисципліну.

Знайдіть нове хобі. Прогулюйтесь. Насолоджуйтеся життям. І при цьому пам'ятайте, що ваше тіло є храмом, який ви повинні відвідувати. Проводити прибирання коридорів стане набагато простіше, якщо за чистотою стежитимуть мікроелементи. Ось як починається дисципліна: через розуміння.

← Попередня Наступна →
Коментарів

Додати коментар

Ім'я

Emails

Напишіть коментар

Back to Top