1. Які вітаміни краще не поєднувати?

  Які вітаміни краще не поєднувати?

  Необхідно врахувати несумісність вітамінів за умови споживання кількох окремих харчових добавок. Хоча прийом БАД дуже сприятливий, є деякі мікроелементи, які не слід використовувати разом.

 2. Ребрендинг Vitaworld 2022

  Ребрендинг Vitaworld 2022

  У 2022 році ми відзначаємо 5-річчя компанії та запускаємо перший масштабний ребрендинг. Наші дизайнери та розробники не лише оновили зовнішні характеристики, але й додали багато цікавих фішок для зручності клієнтів.

 3. Чому варто купити добавки Solgar?

  Чому варто купити добавки Solgar?

  Опитування онлайн-покупців Global Praxis показало, що 98% респондентів, які пробували товари від Solgar, рекомендують їх для вживання. Давайте разом розберемо, чому вам також варто зупинити свій вибір на цій компанії.

 4. Як відбувається виробництво добавок Solgar?

  Як відбувається виробництво добавок Solgar?

  Американська компанія Solgar є першопроходьцем у сфері створення біодобавок для здоров'я. Працюючи з 1947 року, Солгар стали першими та найкращими у своєму роді. На даний момент їх асортимент багатий на більш ніж 600 різних БАДів, а продукція поширена у 60 країнах світу та шанована мільйонами споживачів.

 5. Як зберегти здоров'я печінки?

  Як зберегти здоров'я печінки?

  Через спосіб життя, неправильне харчування, вживання алкоголю печінка може бути перевантаженою та нестабільною в роботі. Це може призвести до порушень обміну речовин, до діабету 2 типу та інших серйозних захворювань. Певні біологічно активні добавки сприяють здоров'ю печінки, сьогодні докладніше розберемо користь деяких елементів і сполук. Також ви дізнаєтеся, які вітаміни потрібні при захворюваннях печінки.

 6. Тонізуючі напої для бадьорої осені

  Тонізуючі напої для бадьорої осені

  Кінець осені – це один із найскладніших періодів для організму людини. Нас атакують віруси та інфекції, ми відчуваємо втому та нудьгу, нам не вистачає енергії, щоб справлятися з роботою та будинком. Вам знайомі ці неприємні відчуття? Не впадайте у відчай, вихід є! Ми пропонуємо вам ознайомитися з добіркою тонізуючих корисних напоїв, які допоможуть вам покращити самопочуття не лише восени, а й узимку.

 7. Нові факти про користь вітаміну K

  Нові факти про користь вітаміну K

  Австралійський державний університет Едіт Ковен провів дослідження, що продемонструвало значне зниження, на 34%, ризику серцево-судинних хвороб у людей, які отримують у своєму раціоні достатню кількість вітаміну К.

 8. Новий бренд для тих, хто любить смачні і корисні вітаміни

  Новий бренд для тих, хто любить смачні і корисні вітаміни

  Теперь у нас в ассортименте прибавился производитель жевательных витаминов для взрослых T-RQ. Это американский бренд, который принадлежит компании Zanon USA Inc. Он имеет штаб-квартиру в Лос-Анджелесе, Калифорния и занимает на рынке биологически активных добавок не последнее место.

 9. Mason Natural тепер у нашому Світі Вітамінів

  Mason Natural тепер у нашому Світі Вітамінів

  Слоган компанії Mason Natural: «Якість, якій можна довіряти» відповідає і нашим уявленням про завдання та відповідальності виробників перед клієнтами. Ми співпрацюємо тільки з сертифікованими компаніями, які мають надійну репутацію і добре зарекомендували себе серед споживачів. Саме тому продукція Mason Vitamins ідеально підходять для асортименту VitaWorld.

 10. Новий бренд дитячих вітамінів на VitaWorld

  Новий бренд дитячих вітамінів на VitaWorld

  Gummi King - це популярний американський виробник дитячих жувальних мультивітамінів, який тепер є і в нашому асортименті VitaWorld.

 11. Чому важливо не пропускати сніданок?

  Чому важливо не пропускати сніданок?

  Чи знаєте ви, що основні продукти, які ми вживаємо на сніданок, такі як: злаки, фрукти, молоко, йогурт, яйця і т.д., містять величезну кількість важливих для нашого здоров'я елементів. Людина, яка пропускає сніданок, протягом дня майже не вживає дані продукти, через що у неї може виникнути недостача мікро- і макроелементів. Обґрунтованість цих суджень довели вчені з Державного університету Огайо.

 12. Колаген, популярний тренд або діюча добавка?

  Колаген, популярний тренд або діюча добавка?

  Все частіше ми чуємо рекомендації приймати колаген: від тренера в спортивному залі, від дієтолога і навіть від косметолога. Давайте з'ясуємо, чи такий корисний колаген і чи варто його приймати.

Back to Top